Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy razy tak dla Glinoludów
~nikoś niezalogowany
1 października 2012r. o 16:25
~daga napisał(a): co wy wypisujecie! ze jestescie dumni z kogo???? przeciez Nowak jest z Rzeszowa! nie widzieliscie co pisalo w czasie tej edycji?? to zdrajca!!!! Boleslawiec ma gdzies! buuuuaaaaa

chyba masz coś z głową, Bogdan jest, był i będzie bolesławianinem, z rzeszowa byli akrobaci którzy od wielu lat współpracują z glinoludami, i był to wspólny pomysł, więc jak nie wiesz co piszesz to lepiej zamilcz trolu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
1 października 2012r. o 16:46
~daga napisał(a): to zdrajca! Boleslawiec ma gdzies! buuuuaaaaa


a jakby powiedział nawet 12 razy, w 12-stu różnych językach, że jest z Bolesławca to pewnie napisałabyś - że "jak on mógł zrobić taką siarę Bolesławcowi".
"Sukces ma wrogów". Bogdan robi swoje, systematycznie realizuje swoje założenia, spełnia się jakoś. I to cię boli Dago. Na zadrość niestety nie ma jeszcze skutecznego lekarstwa.
Że też nie szkoda ci życia na pieprzenie o jakiejś zdradzie i innych produktach twojej wyobraźni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
1 października 2012r. o 16:48
Daguniu, artysci byli podpisani: Glinoludy i cos tam Rzeszow a nie Glinoludy Rzeszow, wiec naucz sie czytac ze zrozumieniem a pozniej komentuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~potter niezalogowany
1 października 2012r. o 16:52
Do Nowaka i glinoludów mam taki sam stosunek jak do kleru. Dopóki się nie biorą za politykę to "róbta co chceta". Mogą się smarować wszystkim na "g" i na wszystkie inne litery. Taki sam z tego pożytek i "sukces".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2012r. o 16:56
~daga napisał(a): co wy wypisujecie! ze jestescie dumni z kogo???? przeciez Nowak jest z Rzeszowa! nie widzieliscie co pisalo w czasie tej edycji?? to zdrajca!!!! Boleslawiec ma gdzies! buuuuaaaaa



popieram!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
1 października 2012r. o 17:05
~potter napisał(a): Do Nowaka i glinoludów mam taki sam stosunek jak do kleru. Dopóki się nie biorą za politykę to "róbta co chceta". Mogą się smarować wszystkim na "g" i na wszystkie inne litery. Taki sam z tego pożytek i "sukces".


Ja to nawet spróbowałbym Ciebie polubić, ale pod warunkiem , że chociaż raz spróbujesz nie robić z gęby d.u.p.ę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~donald zielony skrawek europy,bo zgniły niezalogowany
2 października 2012r. o 6:44
nie ma kasiorki z miejskiej kasy,to jesteśmy z rzeszowa.ale na złość zrobił prezydentowi jak małe dziecko.sam sobie w pięte strzelił.pozdrawiam rzeszowskich glinoludów...tylko trochę daleko.święta racja że dopóki trzyma się z dala od polityki to niech robi co chce.już widze jakie dofinansowania by sobie przekazywał z miejskiej kasy jako prezydent.bądżmy poważni,miasto to nie instytucja wspierająca tylko jednego przedsięwzięcia,tylko dlatego że ktoś chce co kwartał kase na zabawę.ten tort który zafundował przy postawieniu sobie pomnika za swoje na swoim,kosztował sporo.na to się znalazło na impreze w piwnicy rzeszowskiej.i co mnie to obchodzi...jego kasa,całe szczęście że nie kasa z miejskiego budżetu....3 razy tak dla rzeszowa.fajne miasto i blisko w bieszczady.tylko czy to rzeszowska glina,czy bolesławiecka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nikoś niezalogowany
2 października 2012r. o 10:02
~donald zielony skrawek europy,bo zgniły napisał(a): nie ma kasiorki z miejskiej kasy,to jesteśmy z rzeszowa.ale na złość zrobił prezydentowi jak małe dziecko.sam sobie w pięte strzelił.pozdrawiam rzeszowskich glinoludów...tylko trochę daleko.święta racja że dopóki trzyma się z dala od polityki to niech robi co chce.już widze jakie dofinansowania by sobie przekazywał z miejskiej kasy jako prezydent.bądżmy poważni,miasto to nie instytucja wspierająca tylko jednego przedsięwzięcia,tylko dlatego że ktoś chce co kwartał kase na zabawę.ten tort który zafundował przy postawieniu sobie pomnika za swoje na swoim,kosztował sporo.na to się znalazło na impreze w piwnicy rzeszowskiej.i co mnie to obchodzi...jego kasa,całe szczęście że nie kasa z miejskiego budżetu....3 razy tak dla rzeszowa.fajne miasto i blisko w bieszczady.tylko czy to rzeszowska glina,czy bolesławiecka?



Czy Ty naprawdę jesteś taki głupi czy każą Ci takim być?
obejrzyj sobie program raz jeszcze i pokaż mi gdzie jest tam stwierdzenie "glinoludy z Rzeszowa", to jedno, drugie to nie rozliczja Nowaka z jego pieniędzy i z tego co z nimi robi, sam napisałeś co mnie to obchodzi więc co cię to boli co ze swoimi pieniędzmi robi, a wracając do glinoludów to od kilku lat współpracują z akrobatami z Rzeszowa, zresztą nie tylko z nimi, z tancerzami z Gdańska też i wiedz, że zawsze gdzie tylko jesteśmy głośno i wyraźnie mówimy o tym że jesteśmy z Bolesławca, a ty trolu myśl sobie co chcesz tylko nie obrażaj innych, zrób coś na miarę Parady Glinoludów za swoje pieniądze, tak za swoje, bo z budżetu miasta nie dostaliśmy złamanego grosza, a potem komentuj i oceniaj innych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza