Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykluczeni czyli przewrót w d...
~popieram niezalogowany
2 października 2012r. o 18:39
moim zdaniem przez te zasiłki dla pijaków i nierobów tylko szerzy się bieda w kraju
a jak są tak bardzo wykluczeni to można by im było kafejkę na osiedlu zorganizować i dostęp do internetu by był
i zgadzam się w 10000% z autorką tekstu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mr mister niezalogowany
2 października 2012r. o 18:58
Do garów kobieto, a nie do komputera!

Oczywiście żartuję, choć podejrzewam, że tak mogłoby to brzmieć w takich "wspieranych" rodzinach. Pomysł oczywiście idiotyczny, nie ma co do tego wątpliwości. Miasto powinno przeznaczyć te pieniądze na lepszy cel. A nie szukać na siłę "na co by tu jeszcze wyciągnąć kasę z Unii żeby ludzie myśleli, że o nich dbamy?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rodzic niezalogowany
2 października 2012r. o 19:43
Zastanawiam się czy warto było o cokolwiek w życiu walczyć i do czegoś dążyć. Dziś uczciwie pracuję i zarabiam nawet przyzwoicie. Cóż jednak z tego skoro większą część moich zarobków wykradają mi ci dobroczynni socjaliści i dzielą to między sobą, a różnej maści darmozjadom.
Czy to moja wina, że mój sąsiad od 10 lat nie pracuje bo jak sam mi powiedział, "nie jest taki frajer, żeby wstawać do roboty za 1000zł". I co? dlaczego niby należy mu sie pomoc? dlaczego niby musi być leczony "za darmo"? Dlatego, że ja mam lepiej od niego i w takim razie muszą mnie okraść i dać biednemu. Mnie stać na jedno dziecko. Jego nie stać na jedno, ale ma już czwarte bo dzięki temu doi z różnych zapomóg. To po prostu chore.

Lubię pomagać ludziom i naprawdę nie raz to robiłem. Ale nie cierpię tych zas....nych polityków zabierających mi z kieszeni. A komu ja mam się wypłakać, że nie stać mnie na wczasy lub lepszy samochód, bo w tym kraju nie mogę uczciwie zaoszczędzić mimo iż nic od nikogo nie chcę poza jedynie tym, aby ci socjaliści nie zabierali mi ciężko wypracowanej forsy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2012r. o 20:11
"Dzieciak nasz, jak to dzieciak, chciałby mieć wszystko... i nawet jak w ręce jego trafi w końcu jakiś smakołyk, to po chwili ma już ochotę na kolejnego słodycza"

Dobrze, że nie ma ochoty na kolejnego komputera :D. Chyba mu nie trza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
2 października 2012r. o 20:36
~popieram napisał(a): moim zdaniem przez te zasiłki dla pijaków i nierobów tylko szerzy się bieda w kraju
a jak są tak bardzo wykluczeni to można by im było kafejkę na osiedlu zorganizować i dostęp do internetu by był
i zgadzam się w 10000% z autorką tekstu


To o czym piszecie to jest socjalizm, jak widać w rozkwicie... Również popieram tekst!
Człowiek zarzyna się od rana do świtu żeby do czegoś dojść a menelstwo darmo od socjalistycznego prezia i ratusza dostaje, na koszt podatnika. Człowiek biedny z przyczyn "obiektywnych" do mopsu nie poleci bo ma godność a menelstwo wyciąga łapska... Wyobraźcie sobie że mops im rachunki w gazowni nawet opłaca, a jak się spóźni i wpada ekipa zabrać gazomierz to potrafią wielmożni państwo przyjść do gazowni i skakać z mordami: "Jak to?! Jeszcze nie zapłacili?! Niemożliwe!" a co środę na chwiejnych nogach pomykają do kościoła na Orzeszkowej i wychodzą objuczeni jak woły "darami", potem stoją pod sklepami i nagabują ich klientów o wymianę jedzenia na piwsko, wino lub szlugi... Taaa, dajcie im jeszcze darmowe kompy to je potem na ryneczku zakupicie za 1/4 ceny, a Internetu nie zapomnijcie podłączyć, żeby się wykluczeni nie poczuli...
Masakra !!


Dopisane 02.10.2012r. o godz. 20:33:

od "rana do wieczora" miało być...


Dopisane 02.10.2012r. o godz. 20:36:

W takim systemie oni nigdy się za robotę nie wezmą !! A nikt mi nie powie że mamy takie wieeeelkie bezrobocie. Jak ktoś chce to pracę znajdzie albo sam sobie coś zorganizuje, ale nie ta "szlachta"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
2 października 2012r. o 20:45
pięknie powiedziane, ale jak już te komputerki dostaną i będą wysprzedawać za 1/4 ceny to ja chętnie kupie :P nie stać mnie na nowy a na taki wykluczony z wyprzedaży to może uskrabie

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2012r. o 20:46
Dodam tylko będąc niezalogowanym że jak już tak ratusz walczy z wykluczeniami to niech te niezaprzeczalnie biedne dzieci swoich głupich rodziców zasponsoruje w szkole "ojców" Pijarów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qw niezalogowany
3 października 2012r. o 6:04
Jacy wy wszyscy zarobieni. Jacy wy wszyscy pałacie niechęcią do innych, żal wam, że to nie wy dostaniecie za darmo, co?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.