Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bluesowe Zaduszki razy dwa!
~ niezalogowany
3 listopada 2012r. o 21:40
magnum44 napisał(a):
Blues świetny, krewetki też i łosoś na bakłażanie... mniam:)
Dobra, to na B o zapachu cynamonowym i słitaśnym sosem polane tez pychota!:P


Obżarstwo to grzech główny, którego skutkiem w ziemskim życiu jest zaćmienie umysłu, próżna wesołość i czcza gadanina :> Rozkosz obżarstwa jest niegodna rozumnej istoty i osłabia duszę przez grzech, a ciało przez długie bóle głowy i żołądka :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 listopada 2012r. o 21:48
~ napisał(a): Obżarstwo to grzech główny...


Zupełnie nie wiem o czym piszesz?!
Porcje były łagodnie "łechcące" kubki smakowe, co za poezja smaku!
Czczej gadaniny też nie było!
Świetna zabawa za to, owszem! :):)

P.S. Nie mierz innych swoją miarą, Tyldo! Pozdrawiam i życzę mniej obżarstwa i "głodnego" umysłu! :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2012r. o 21:57
magnum44 napisał(a): Zupełnie nie wiem o czym piszesz?!

Nie wiesz bo zaćmiło umysł wskutek obżarstwa! :>

magnum44 napisał(a): Zupełnie nie wiem o czym piszesz?!

Jeżeli już to Tylduniu!! :> Bo zaduszę i nie dożyjesz następnych bluesowych zaduszek! :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 listopada 2012r. o 22:10
~ napisał(a): Nie wiesz bo zaćmiło umysł wskutek obżarstwa! :>


Obżarstwa nie było! Przykro mi, że Cię rozczarowałam:P Ochlejstwa też!:>:>
Tobie zaćmiło z zazdrości żeś nie była, Tylduniu:*

~ napisał(a): Bo zaduszę i nie dożyjesz następnych bluesowych zaduszek! :> :>


Aj tam zaraz zadusisz! Przytulisz i myślisz, że to duszenie będzie?!
Też mam trochę siły.

Dożyję! Już jutro idę na drugą część!:):*
Zapraszam, w Paryskiej pieszczoty dla ucha i... podniebienia! :):)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
3 listopada 2012r. o 23:54
Witam....dopiero doszłam do siebie po imprezce w Innej Bajce! było cuuuudnie! brawka dla organizatorów!! mi jedzonko smakowało, atmosfera na 6!
piszecie, że nie wpuszczali....buuuuuu, ale my poszliśmy na godzinny spacerek i ok 21 na luzie już można było wchodzić! wiecie, taaaka impra bez biletów to nie lada gratka:)
więc wiadomo....że ludzi na ful! moim zdaniem było z 200 osób, więc nie dziwmy się, że z godzinke nie wpuszczali! no i dla mnie raj na ziemi! PIWKO LANE PO 5zeta! to rewelka! czeskie! poprostu było warto czekać godzinke.....na wejście! czekam na powtórke!
a Wy jak się bawiliście???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karambela niezalogowany
4 listopada 2012r. o 8:14
~ola napisał(a): Witam....dopiero doszłam do siebie po imprezce w Innej Bajce! było cuuuudnie! brawka dla organizatorów!! mi jedzonko smakowało, atmosfera na 6!
piszecie, że nie wpuszczali....buuuuuu, ale my poszliśmy na godzinny spacerek i ok 21 na luzie już można było wchodzić! wiecie, taaaka impra bez biletów to nie lada gratka:)
więc wiadomo....że ludzi na ful! moim zdaniem było z 200 osób, więc nie dziwmy się, że z godzinke nie wpuszczali! no i dla mnie raj na ziemi! PIWKO LANE PO 5zeta! to rewelka! czeskie! poprostu było warto czekać godzinke.....na wejście! czekam na powtórke!
a Wy jak się bawiliście???
Calkowita klapa ,za darmoche to kazdy sie pcha knajpe dopiero otworzyli to robia imprezki za free to dziala jak narkotyk daja za darmo a pózniej płac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2012r. o 9:02
hmmmm....

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
4 listopada 2012r. o 9:06
Dobra muzyka, dobra atmosfera - pozbawiona wysokich aspiracji zaduchu prowincjalnosci , ktorym przepelniona jest Piwnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.