Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bluesowe Zaduszki razy dwa!
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2012r. o 9:37
parenti napisał(a): Dobra muzyka, dobra atmosfera - pozbawiona wysokich aspiracji zaduchu prowincjalnosci , ktorym przepelniona jest Piwnica.

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~black steel niezalogowany
4 listopada 2012r. o 10:30
szaryman napisał(a): Całkiem udana impreza !

Luzik, dobra muzyka, piwo i... właściwa atmosfera !

Czyli, jakieś życie jeszcze jest w tym mieście !


może bolesławieccy metalowcy by się zebrali czy zgadali i coś podobnie cyklicznego zorganizowali ! troszkę to miast by ożyło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2012r. o 17:30
~ola napisał(a): Witam....dopiero doszłam do siebie po imprezce w Innej Bajce! było cuuuudnie! brawka dla organizatorów!! mi jedzonko smakowało, atmosfera na 6!
piszecie, że nie wpuszczali....buuuuuu, ale my poszliśmy na godzinny spacerek i ok 21 na luzie już można było wchodzić! wiecie, taaaka impra bez biletów to nie lada gratka:)
więc wiadomo....że ludzi na ful! moim zdaniem było z 200 osób, więc nie dziwmy się, że z godzinke nie wpuszczali! no i dla mnie raj na ziemi! PIWKO LANE PO 5zeta! to rewelka! czeskie! poprostu było warto czekać godzinke.....na wejście! czekam na powtórke!
a Wy jak się bawiliście???


ludzi którzy stali przed wejsciem krótko po 20 nie było wcale tak dużo, więc można było ich wpuścić, bo wiadomo, że nigdy nie jest tak, że wszyscy siedzą i nie wychodzą z sali :| dla mnie to duży minus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2288
#wwwiesiek nieaktywny
4 listopada 2012r. o 19:48
To, że było full ludzi i nie można się było jak wcisnąć, świadczy o tym, że w bolcu nie ma gdzie na weekend pójść i przy browarze posłuchać muzyki na żywo. Kiedyś był Pegaz i coś się działo. Jest jeszcze piwnica paryska, ale nie każdemu ona pasuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Irytks niezalogowany
4 listopada 2012r. o 21:29
parenti napisał(a): Dobra muzyka, dobra atmosfera - pozbawiona wysokich aspiracji zaduchu prowincjalnosci , ktorym przepelniona jest Piwnica.

Tam nad Bobrem to dopiero czuc prowincje... ;) PP to raczej blisko centrum jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
4 listopada 2012r. o 21:40
~Irytks napisał(a): nad Bobrem (...) PP (...)


Mi to tam blues wszędzie smakuje :D

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
4 listopada 2012r. o 21:42
Namaskar napisał(a): Mi to tam wszędzie smakuje :D

A Ty, to tylko o jedzeniu :| :D :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
4 listopada 2012r. o 21:45
:D

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.