Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bluesowe Zaduszki razy dwa!
5183
magnum44
4 listopada 2012r. o 21:49
E napisał(a):
Namaskar napisał(a): Mi to tam wszędzie smakuje :D

A Ty, to tylko o jedzeniu :| :D :D


Tak, bo Blues jest na "B" i Baklava jest na "B"! :D:D

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
4 listopada 2012r. o 21:52
I w dodatku mam taaaki apetyt na bajkową recenzję z innej B-ajki :D

Ale spokojnie - nie popędzam artysty - niech mu natchnienie samo przyjdzie , bez ponaglania :)

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maga niezalogowany
5 listopada 2012r. o 0:28
a gdzie można zobaczyć fotki z blusika w innej bajce???? bo na ich stronie nie ma......bbuuuuuuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2012r. o 10:32
Inna bajka to rzeczywiście inna bajka. Ogary stały i nie wpuszczały!!! Goryl wyrzucał gości zapraszanych przez muzyków. Skandal!!! Facet nigdy wczesniej nie słyszał bluesa i widać było,że nigdy nie miała w knajpie koncertów.Załość z właścicela i głupota się wybijała na plan pierwszy. Mam nadzieję,że nastepnym razem blues posłucham w klimacie jak z Pegaza,bo Krzystanek to do remizy strażackiej tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tuItu niezalogowany
5 listopada 2012r. o 12:22
w paryskiej nie lepiej, tow. wzajemnej adoracji dobrało repertuar pod siebie. niekoniecznie bluesowy, o ile młodzież dała rade to tzw. starszyzna powiała nudą. w innej bajce to chociaż blues pełną gębą był (pomijając zakaz wpuszczania ludzi po 20) tam grała stara gwardia i było to słychać. GRATULACJE DLA TYCH PANÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nice niezalogowany
5 listopada 2012r. o 17:54
Blues w Innej Bajce?
ciekawe miejsce
smakowite jedzenie
a o ekipie grającej- wtajemniczonym recenzja zbędna
:)
rozczarowanym, którzy nie weszli
ludzie, a czytaliście artykuł powyżej
"mimo wolnego wstępu liczba miejsc ograniczona"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gaga niezalogowany
5 listopada 2012r. o 17:59
Byłam i weszłam....w Innej Bajce było rewelacyjnie! naprawde ok godz 20.00 nie było czym odchychać, natomiast po 21 można było spokojnie wchodzić!! a imprezka trwała do 4 rano.... więc spokojnie dla każdego coś fajnego znalazło się!
Byliśmy w osiem osób i każdy wyszedł najedzony i pijany- pifffko po 5 zł!!! rewelka|!!!!!
Więc spokojnie czekam na powtórke za rok!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mija niezalogowany
5 listopada 2012r. o 18:05
a jak było w Paryskiej??? bo coś tu czytam, że lipa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.