Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymani za kradzież i pobicie
5333
#lukaszz nieaktywny
24 października 2012r. o 19:39
a może to ten płatny parking w centrum?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
24 października 2012r. o 19:41
No brawo dzielnicowi. Można by podać nazwiska, będziemy wiedzieć na kogo głosowac w konkursie! Po tym właśnie poznać NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO, który jest czujny i działa w rejonie. Brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4314
#wiewióra nieaktywny
24 października 2012r. o 20:11
A ja wiem którzy to byli przynajmniej jeden z nich bo to mój dzielny dzielnicowy:)Brawo panie R.

PRZYJACIEL To nie ktoś,kto zawsze mówi Ci to ,co chcesz usłyszeć,ale ktoś kto Ci przypier.oli jak zaczniesz rujnować sobie życie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2012r. o 21:14
słyszałem o kradzieżach kołpaków, ale o mocowaniach czy jak to tam kołpaków... pierwsze słyszę, przecież kołpaki mają na stałe mocowanie do felgi........ nie kumam chyba jeszcze mało widziałem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolek niezalogowany
24 października 2012r. o 21:20
to jeszcze teraz kołpaki kradną co za patologia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4314
#wiewióra nieaktywny
24 października 2012r. o 21:31
~bolek napisał(a): to jeszcze teraz kołpaki kradną co za patologia !!




Nio pewnie nie mieli za co pić

PRZYJACIEL To nie ktoś,kto zawsze mówi Ci to ,co chcesz usłyszeć,ale ktoś kto Ci przypier.oli jak zaczniesz rujnować sobie życie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
24 października 2012r. o 22:23
chcieli ukraść zimą ,a że przymarzły to połamali.Ani ja ani złodziej nie ma pożytku. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Blokers niezalogowany
25 października 2012r. o 13:11
ten co pisal ten artykul to jakis ... fujara a wie a pisze znam ich osobiscie i bylo inaczej + dla ciebie fajo :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza