Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zatrzymani za kradzież i pobicie
8913
#ekudzio nieaktywny
25 października 2012r. o 13:42
pewnie,że kołpaki kradną, w tamtym roku na osiedlu Staszica ukradli mi orginałki, a potem na giełdzie w Lubiniu lub w Jeleniej można je kupić za 100 zł lub więcej
w tamtym czasie nie tylko mój peugot został pozbawiony kołpaków :)
kradną wszystko na czym możńa zarobić, poprostu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
25 października 2012r. o 15:40
Bandytów na 20 lat do paki.
Może się pochwalą która szkoła hoduje takie chwasty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3363
#Carloss nieaktywny
25 października 2012r. o 17:09
Taa na 125 lat do paki od razu... I co to da? 5tys miesięcznie więcej z kasy podatników na utrzymanie owych panów w kiciu... Już lepiej żeby musieli pokryć całkowity koszt tego co ukradli i zniszczyli i do tego zapłacić odpowiednie odszkodowanie poszkodowanemu + prace społeczne.

www.garuda.cba.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
25 października 2012r. o 19:02
Jak można takie coś zrobić ukraść i jeszcze pobić. Oj mam nadzieje wyrok będzie sprawiedliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staszic niezalogowany
25 października 2012r. o 19:39
ekudzio napisał(a): pewnie,że kołpaki kradną, w tamtym roku na osiedlu Staszica ukradli mi orginałki, a potem na giełdzie w Lubiniu lub w Jeleniej można je kupić za 100 zł lub więcej
w tamtym czasie nie tylko mój peugot został pozbawiony kołpaków :)
kradną wszystko na czym możńa zarobić,
Kolpaki mozna kupic w biedronce przy ul Wroblewskiego kpl. 39 99zl


Zmoderowano 25.10.2012 godz.21:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 19:47
~Staszic napisał(a):
ekudzio napisał(a): ukradli mi orginałki, a potem na giełdzie w Lubiniu lub w Jeleniej można je kupić za 100 zł lub więcej
Kolpaki mozna kupic w biedronce przy ul Wroblewskiego kpl. 39 99zl


Nie takie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Arni niezalogowany
25 października 2012r. o 20:04
Jak znam życie to sprawa zostanie umorzona ze względu na "małą szkodliwość społeczną" a w najgorszym razie dostaną 2 lata w zawiasach.
I bandyci będą dalej grasować aż w końcu kogoś zabiją.
Nasze prawo chroni takich przestępców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
25 października 2012r. o 21:57
~Arni napisał(a): Jak znam życie to sprawa zostanie umorzona ze względu na "małą szkodliwość społeczną" ...

nie zostanie umorzona :> mała szkodliwość społeczna przy pobiciu :| nie wygłupiaj się chłopie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego