Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gorzkie Bueno Czwartki
~zacofany moher niezalogowany
27 października 2012r. o 11:19
To znaczy, że sklep motoryzacyjny też mógłby wziąć udział w promocji? Bo tam też nie ma seansów w czwartki.

"Jednocześnie pragniemy zauważyć, że anonimowe wpisy, dotyczące „Bueno czwartków”, które pojawiły na portalu Bolec.info zostały przez nas zauważone - pisze Karolina Wieczorek. - Jednak jako Ośrodek nie polemizujemy na internetowych forach, gdzie głosy zabierają osoby anonimowe."
Zauważyć i zlekceważyć słuszne pretensje klienta - no gratuluję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
27 października 2012r. o 12:37
czyżby Bolec zjadł za dużo batoników i nie miał co zrobić z papierkami?
Ja z dziećmi skorzystałam we wrześniu z promocji i jestem zadowolona!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie panimaju niezalogowany
27 października 2012r. o 12:40
Po prostu super! Kupię 3 bueno i żeby skorzystać z promocji będę musiał jechać aż do Legnicy? (chyba to wszystko trochę mija się z celem). Po co w ogóle organizować taką promocję? Z błeno-czwartku nie można zrobić błeno-piątku for example? Poczułem się nieco osikany ciepłym moczem przez nasz kochany tzw. BOK MCC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
27 października 2012r. o 12:43
Organizacja i zarządzanie BOK MCC jest co raz gorsze ponieważ, dyrekcja i Zarząd mają jedno zadanie, najważniejsze zadanie popierać i promować Prezydenta Miasta. Reszta jest nieważna.

Najważniejsze aby Pietera popierała Ewaaa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uważny niezalogowany
27 października 2012r. o 13:24
Odkąd bolec przestał przy swoich tekstach o bok że to ich patronat to wszystko im nie pasuje. Panie m. znow szuka pan sensacji? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
27 października 2012r. o 13:32
~uważny napisał(a): Odkąd bolec przestał przy swoich tekstach o bok że to ich patronat to wszystko im nie pasuje. Panie m. znow szuka pan sensacji? :D :D


Każdy szuka sensacji. To normalne, zważywszy, ze dają do tego okazję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chcę_do_kina za _10 malczewski niezalogowany
27 października 2012r. o 13:34
" - pisze Karolina Wieczorek. - Jednak jako Ośrodek nie polemizujemy na internetowych forach, gdzie głosy zabierają osoby anonimowe."


Pani Karolino ja się ładnie podpisałem.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwa niezalogowany
27 października 2012r. o 13:52
Jakby to powiedzieć-wiem-harris po prostu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo