Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sklep z akcesoriami motocyklowymi

613
Drill
12 listopada 2012r. o 8:31
Pingwin Legnica - tam dostaniesz cała game kasków LS2 - i jeszcze można ponegocjować cenę ;)mi się udało 40zł utargować co wyszło taniej niż allegro :)

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Simcross51 niezalogowany
12 listopada 2012r. o 14:01
Jak na inter nie ma wyprzedaży :D Wchodzimy na stronkę i od razu widzimy promocje o 80% http://intermotors.pl/, tutaj dla leniwców od razu jesteśmy w strefie promocji http://outlet.intermotors.pl/pol_m_Ale-urwal-3-18802.html dajemy ceny od najniższej w górę i mamy np już model AGV K-3 za 190 zł, można ? można :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7159
#vito217 nieaktywny
12 listopada 2012r. o 14:26
Wielkie dzięki koledzy na pewno coś uda mi się wyciągnąć z waszych propozycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1428
Seifer
7 marca 2013r. o 18:53
Witam
pojawiły się w okolicy jakieś nowe sklepy z akcesoriami motocyklowymi?
chodzi mi o ubrania.


Dopisane 07.03.2013r. o godz. 18:53:


Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piotr niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 8:56
We Lwówku jest ridersklep.pl można pisać, dzwonić na pewno coś konkretnego się znajdzie. Oferta używanej odzieży motocyklowej, kurtek, spodni, kombinezonów, rękawic. Nie prowadzimy sprzedaży obuwia (szanujmy swoje stopy! :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do piotra niezalogowany
12 czerwca 2017r. o 15:30
Dasz jakieś namiary na sklep lub jakiś kontakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 czerwca 2017r. o 12:39
ubrania....

Easy Rider, taki film ,tam goła baba jeździła motocyklem,

a może był to Znikający punkt......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15822
#arletkawis1987 nieaktywny
13 czerwca 2017r. o 21:21
Możesz też zerknąć na https://imoto.zone/. Fajna stronka dla fanów dwóch i czterech kółek. Polecił mi ją kiedyś znajomy i bardzo spodobała mi się jej funkcjonalność. Można dodać swoje kółka do wirtualnego garażu, szukać części i serwisów w okolicy. Dobre rozwiązanie dla laików i doświadczonych zmotoryzowanych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.