Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóż ofiarom pożaru!
~zocha niezalogowany
19 listopada 2012r. o 9:27
jak dla mnie to dziwna sprawa z tą wyczystką zaraz nad piecem - wyjscie z pieca powinno byc wkomponowane w takim ukladzie zdecydowanie wyzej - lub otwor rewizyjny nizej a ta zamurowana . pewnie dalo ogniem z niej .

CHOĆ TO NIE ZMIENIA FAKTU , ZE TRZEBA LUDZIOM UDZIELIĆ POMOCY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
19 listopada 2012r. o 10:32
Sprzedaję podobne piece w Praktikerze we Wrocławiu, i z swojego doświadczenia wiem ze ciężko doprowadzić do wybuchu podobnego pieca, więc wina musi być gdzie indziej. Ale nie zmienia to faktu że ludziom potrzebna jest pomoc i to przed nastaniem mrozów.Wnioski można wyciągać pózniej.

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 12:49
Nie wiem jak Wy ale ja na zdjeciu widze kamienice,ktora ma 3 pietra,wiec jak moglo cos sie stac na czwartym pietrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIe kumam niezalogowany
19 listopada 2012r. o 13:00
Współczuje tragedii, jednak dlaczego nie mają ubezpieczenia???

150 zl na rok i nie potrzebna byłaby żadna zbiórka.

Życzę szczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 15:42
gdzie jest ta ulica - 5 lat w bolesławcu mieszkałam ale nie kojaże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 listopada 2012r. o 16:01
Krzyżuje się z ul. Prusa na wysokości CCC

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wnuk niezalogowany
19 listopada 2012r. o 17:01
Jak jesteście tacy ciekawi kto tam mieszka to idzcie i zapytajcie ja wiem najlepiej bo to mój dziadek i wiem że teraz każda pomoc jest mu potrzebna przede wszystkim materiały do odremontowania mieszkania ale również sprzęt meble bo to co zostało nie nadaje się do niczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 listopada 2012r. o 17:05
~NIe kumam napisał(a): Współczuje tragedii, jednak dlaczego nie mają ubezpieczenia???

150 zl na rok i nie potrzebna byłaby żadna zbiórka.

Życzę szczęścia.


nawet jak mieszkanie jest ubezpieczone to wiadomo,że pieniędzy nie dostanie się w godzinę,a mieszkanie nie zrobi się w 2 dni :>

Pomoc jest potrzebna tu i teraz,bo teraz są bez mieszkania,wyposażenia na zgliszczach..

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza