Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na ulicy Widok
~Czzzzzzzzzzz niezalogowany
22 listopada 2012r. o 18:21
~ napisał(a):
~Slim napisał(a): No i co że obniża. w USA można jeździć mając 16 lat. Wiek kierowcy nie ma tu nic do rzeczy.


jak to wiek nie ma nic do rzeczy??
jakie doswiadczenie moze miec kierowca w takim wieku??ile przejechanych kilometrow?? ile sytuacji stresujacych na drodze i zwiazanych z nimi umiejetnosciami??

wiek nie ma znaczenia niektórzy robią prawko w wieku 25,30,a nawet 40 lat i jakie maja doświadczenie? żadne!! Ja mam prawko od 18-stki i w wieku 20 lat zaczęłam jeździć do Holandii. To nie wiek ma znaczenie tylko dojrzałość do jeżdżenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do niejakiego "tor" niezalogowany
22 listopada 2012r. o 18:23
~tor napisał(a): Tak się składa, że mieszkam w okolicy i wiem jak jeździ się tą drogą. ...(...) policja nic nie robi! ...

A co ty (...) zrobiłeś żeby zapobiec podobnym zdarzeniom :> Posiadałeś wiedzę, obserwowałeś jak jeżdżą kierowcy i ? Patrzyłeś jak giną ludzie nic nie robiąc !! !!

Zmoderowano 22.11.2012 godz.18:35 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
22 listopada 2012r. o 18:33
Sprawca wypadku to (...)

Zmoderowano 22.11.2012 godz.18:37 - powód: ubliżanie. (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 listopada 2012r. o 18:51
dlaczego jak widzę moderujecie posty za ,,słownictwo,, a nadal jakby dajecie ciche przyzwolenie na to by to ciągnąć nie zamykając od razu tematu?
zamknąć temat !!!!
,,kręci ,, was to moderatorzy? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
22 listopada 2012r. o 18:53
~ napisał(a):
~Slim napisał(a): No i co że obniża. w USA można jeździć mając 16 lat. Wiek kierowcy nie ma tu nic do rzeczy.


jak to wiek nie ma nic do rzeczy??
jakie doswiadczenie moze miec kierowca w takim wieku??ile przejechanych kilometrow?? ile sytuacji stresujacych na drodze i zwiazanych z nimi umiejetnosciami??



Również uważam że wiek nie ma nic do rzeczy, rozsądek rozwaga oraz umiejętność przewidywania owszem. Ja robiłem prawko po 30 i co na starcie jestem super kierowcą
tyle samo wyjeździłem godzin co dziewczyna która miała 17,9 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolezanka niezalogowany
22 listopada 2012r. o 19:09


Dlaczego tak młodo umierać musiałaś
Żegnamy Cię
Żegnamy kochana Kasiu
Odpoczywaj w spokoju

My bliscy Tobie krewni znajomi przyjaciele
Ostatnią przysługę złożymy
Znicze zapalimy
I kwiaty na grób położymy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Es.x niezalogowany
22 listopada 2012r. o 19:11
Szczere kondolencje dla rodziny.

Ludzie miejcie trochę szacunku a nie takie pierdoły wypisujecie, widocznie nie macie się czym zając.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
22 listopada 2012r. o 19:15
Psia mać! Zablokujcie komenty,a info niech zostanie i tyle :|
Nie wydaje mi się,aby to był temat do głupawych przekomarzań :|

Kto ma trochę oleju w głowie ten przeczyta,oglądnie i sam wyciągnie z tego wnioski :>
Pozdro i nara :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.