Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmiertelny wypadek na ulicy Widok
~-.- niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:41
Taak , wymuszajcie dalej! Pozdrawiam panią z zielonego Opla Corsy w którą o mały włos bym się nie wbił jak w masło z jej winy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:51
a ja mam pytanie - jak mozna pisac ze dziewczyna zginela na miejscu??? Przeciez nie zginela na miejscu! Nie wyciągneli jej z auta, stali, gapili się, a dziewczyna umierała w tym cholernym samochodzie... Nie zrobili nic- czekali na cud??? A potem co? Wyjeli, polozyli na droge, nakryli workiem i dyskutowali... A dzieci idące do szkoły patrzyły na ten cały cyrk... A potem pytania- "Proszę Pani, dlaczego oni patrzyli tylko jak ta pani umiera??? " Brak mi słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tor niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:51
Tak się składa, że mieszkam w okolicy i wiem jak jeździ się tą drogą. Tam nikt nie przestrzega ograniczenia prędkości! To już drugi śmiertelny wypadek w ciągu kilkunastu dni! (...) policja nic nie robi! Drogówka pojawia się tam raz na miesiąć a (...) za kierownicą i na motocyklach szaleją w najlepsze. Powinni zainstalować w pobliżu fotoradar, to może ostudziłoby to rajdow ciągatki co niektórych (...). Co do wieku i prawdopodobieństwa wypadku, to tacy(...) ten, są najczęstszymi sprawcami. Do tewgo dochodzą wraki którymi jeżdzą. Jeśli za przekorczenie prędkości, mandat wnosiłby kilka tysięcy, to może wreszcie ci (...) zaczeliby myśleć zanim depną na pedał gazu! W skrajnych przypadkach powinno konfioskować się samochody. To może zaprowadziłoby porządek na drogach!

Zmoderowano 22.11.2012 godz.18:34 - powód: słownictwo (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smutna niezalogowany
22 listopada 2012r. o 16:54
to nasza kolezanka ze szkoly ;((((((

Nigdy Cie Kasiu nie zapomnimy :(((((((!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwy niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:21
Jest mi bardzo pszykro.Brat i siostra.Siostry już nie ma.Jeżdzijmy ostrożniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:30
brata też juz nie ma [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zapytanie niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:37
~` napisał(a): brata też juz nie ma [*]


To potwierdzona informacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 listopada 2012r. o 17:42
~` napisał(a): brata też juz nie ma [*]


nie uśmiercaj tak szybko żyjących..


dla Kasi [*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie