Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczennica podpaliła włosy nauczycielce
9949
#groszem nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 11:17
ogolić ją na łyso :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3595
#jemiola nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 11:27
Wszyscy jesteśmy ułomni bo jesteśmy grzeszni

No i mamy rozwiązanie laska jest ułomna !!

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 11:36
To nie rozwiązanie - zresztą kto napisał, że jest? To jedynie skutek odejścia od wartości rodzinnych, tradycji, wychowania w wierze i poszanowaniu dla drugiego człowieka.

Jeśli chcemy naprawiać ten świat to musimy zrozumieć, że należy powrócić do nauk Kościoła (nie koniecznie katolickiego). Do nauk które głosi Ewangelia. Głupcy zareagują na to pustym śmiechem, bezmyślnie wykpią. Ale nie ma innej prawdy. Prawda jest właśnie taka.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
11 grudnia 2012r. o 11:46
Jeszcze kilka lat bezstresowego wychowania i będziemy mieli u siebie takich idiotów jak na tym filmie.
(trzeba znać podstawy angielskiego)


MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaiso niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 13:35
No dobrze, jestem pyszny, leniwy, najdoskonalszy, najmądrzejszy, zakochany w samym sobie.... oceniacie a nie znacie człowieka... I tacy z was święci. Ustąpie wam, i chętnie popatrze który chrześcijanin jeszcze mnie obrazi bo wypowiedziałem tylko własne zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 14:23
~Kaiso napisał(a): No dobrze, jestem pyszny, leniwy, najdoskonalszy, najmądrzejszy, zakochany w samym sobie.... oceniacie a nie znacie człowieka... I tacy z was święci. Ustąpie wam, i chętnie popatrze który chrześcijanin jeszcze mnie obrazi bo wypowiedziałem tylko własne zdanie.


nie Ty tylko ci księża, coś z Toba nie tak, bo bierzesz wszystko do siebie...
poza tym nikt Ciebie nie ocenia, my też wyrażamy własne zdanie

taki mały przykład dotyczacy "czarnych" - kolezanka zamiast kwiatów na prezent slubny chciała zabawki i artykuły szkolne, ponieważ znalzała szczytny cel - oddać do Domu Dziecka...wiesz co usłyszała od zakonnic? one, w sensie zakonnice, WOLAŁBY pieniadze... ZAKONNICE! nawet nie wspomniały słowem o dzieciach! i ja mam brac z tych wszystkich zakłamanych ludzi przykład?
nie chodze do koscioła bo Bóg jest wszedzie, nie daję na tace ani do koperty
kolejna kolezanka miała problem z pochowaniem ojca bo nie chodził do koscioła - jakie ksiądz ma prawo decydować o czyims pochówku??? jakie??? BOSKIE??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3595
#jemiola nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 14:40
Jeżeli chodzi o te zabawki to zakonnice miały racje prosząc o pieniądze bo zabawki to oni worami oddają bo nie mają co z tym robić,ludzie pck i inne organizacje wysyłąją mnóstwo pluszaków zabawek a nasz dom dziecka nie ma co z tym robić więc oddają innym dzieciakom.Państwo mocno poleciało po kieszeni domu dziecka więc pieniążki jak najbardziej.dzieci się leczy dostają kieszonkowe wycieczki szkolne itd itp kto to myślicie opłaca.Macie swoje rodziny i wiecie jak ciężko nieraz się utrzymać.
Zakonnica pomyślała pewnie tak że zamiast goście wydając 20-50 zł na zabawke lepiej te pieniądze wsadzić do puszki np.i już

Zmoderowano 11.12.2012 godz.17:46 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sowa niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 14:48
~@ napisał(a): kolezanka miała problem z pochowaniem ojca bo nie chodził do koscioła - jakie ksiądz ma prawo decydować o czyims pochówku??? jakie??? BOSKIE??


Przeczytaj to co napisałaś i dobrze się zastanów !!
A jakim prawem ktoś kto nie chodził do kościoła ma być pochowany jak chrześcijanin ?
Prędzej mu kościół nie był potrzebny to i po śmierci nie powinien, no chyba, że do przedstawiania przed rodziną.
Co innego jak człowiek jest chory i nie uczestniczy w mszy, a co innego jak ma to gdzieś.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza