Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uczennica podpaliła włosy nauczycielce
~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 22:19
To wszystko wina Tuska, nie pośrednio, ale bezpośrednio.... jego fajnej, nowoczesnej, europejskiej polityki miłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 22:27
~ napisał(a): To wszystko wina Tuska, nie pośrednio, ale bezpośrednio.... jego fajnej, nowoczesnej, europejskiej polityki miłości


Twój post to też pewnie wina Tuska!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 22:54
Zdecydowanie brak autorytetów dzisiejszej młodzieży. Oni nawet nie wiedzą po co żyją. Trudno osądzać czyja to jest wina bo takie mamy dzisiaj czasy, że wszyscy gonimy do przodu. Łatwo się pogubić. Jednak mimo wszystko uważam, że wartości wyniesione z domu to podstawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 22:56
~ napisał(a): Oni nawet nie wiedzą po co żyją.


A po co Ty żyjesz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 23:02
~Kaiso napisał(a):
Zanim nawrócisz mnie zwykłego mieszkańca Bolesławca nawróć tych co stoją nad nami

Mętna woda nad nami bierze się z mułu, który jest na dole. Nic nie da filtrowanie, póki my na dole nie zwalczymy swoich brudów.
~Kaiso napisał(a):
Po ostatnich rzeczach, kiedy słyszy się jak giną dzieci, niewinni ludzie, noworodki wyrzuca sie na śmietnik zastanawiam się gdzie jest Bóg... I jak może na to pozwalać. Ale Ty dalej będziesz mi powtarzał że on jest zbawieniem... że jest cudny. Czasami wydaje mi sie ze czas leci a my jestesmy pozostawieni samym sobie, ewolucja idzie do przodu i wszystko toczy sie samo, nikt tam na górze na nas nie czeka. Inna galaktyka i inne rasy, tylko to.

Znowu dyskutujecie sami ze sobą. Nic nie mówiłem o Bogu. Mówiłem o społecznej funkcji religii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 23:05
A bardzo pocieszające jest to, że (chyba) wszyscy uznali ten czyn za zły.
Kilka dni temu byli tutaj tacy, którzy publicznie ucieszyli się z kradzieży tylko dlatego, że okradziono plebanię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
10 grudnia 2012r. o 23:19
szkoda dziewczyny bo przez brak zainteresowania i wychowania teraz jej przyszłosc nie wróży nic dobrego. Nie łudzcie sie ze poprawczak cos w niej "poprawi". To tylko mały staż ,kurs,przedsionek ,wprowadzenie do prawdziwego swiata tej małej czyli do pierdla niestety.... :/ [img=1355177983_hk660kq.jpg]

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edek z krainy kredek niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 23:36
To ona ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego