Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
~:) niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 11:30
falco napisał(a): a może tak nasz ,,car,, zorganizuje jakąś inscenizację
ot tak na ,,prezent gwiazdkowy,, dla swojego elektoratu :D
on tak lubi (po) pisy....
Tak!Mam temat wystawy CARA "Co robiłem z Jarkiem K. w stanie wojennym ?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 17:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): Nikt się nie odniósł do powyższego konkretu - rzekomej "obrony" przed wkroczeniem wojsk ruskich do Polski przez generała, z którego lewacy chcą zrobić niemal Marszałka Piłsudskiego.


Ja spróbuję . Eksperyment społeczny pod tytułem komunizm nie powiódł się. Rewolucja Październikowa została zaprojektowana. Polski stan wojenny , to naturalna konsekwencja tegoż projektu . To , że Ruscy nie musieli nigdzie wkraczać , to jest dla wszystkich myślących jasne, ale niewątpliwą zasługą Jaruzelskiego jest fakt , że udało mu się to rozegrać stosunkowo bezboleśnie. W prawdzie Pierestrojka już wtedy była planowana , ale komunistyczny beton nie widział nigdy żadnych przeciwwskazań, co do mordowania w imię utrzymania władzy. Nie robię z Jaruzelskiego Piłsudskiego , ale kiedy przypomnę sobie relacje Suworowa z radzieckiej codzienności , to wdzięczny jestem Jaruzelskiemu. Najprawdopodobniej , jak sugeruje Ramaj nie miał bym możliwości pisać tych słów. Eksperyment społeczny kapitalizm , również upadnie. Otwartym pozostaje pytanie , czy jest to kapitalizm ? I , co dalej ?

Miłego dnia Bolecnauci :)


Do niczego się nie odniosłeś, a wygłosiłeś mowę, w której pokazałeś, że wiedzę posiadasz na poziomie PRL-owskiej podstawówki.

Gdybyś myślał to nie pisałbyś takich bzdur, ale ten portal potrzebuje osób, które właśnie tak "myślą".
Poczytaj o zimnej wojnie, a dowiesz się, że ruscy ją przegrali. W 1985 definitywnie, bo sam Gorbaczow w Genewie przedstawił propozycję traktatu rozbrojeniowego, co oznaczało deklarację uznania klęski, przegrania w zimnej wojnie. Dlatego nie myśleli o wkraczaniu gdziekolwiek nawet 4 lata wcześniej, bo już wtedy wiedzieli, że są przegrani.

Polecam

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wcb3Zr-053k
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 17:43
~ napisał(a): ...Do niczego się nie odniosłeś, a wygłosiłeś mowę, w której pokazałeś, że wiedzę posiadasz na poziomie PRL-owskiej podstawówki.

feature=player_embedded&v=wcb3Zr-053k


Przedstaw się wykształciuchu. Którysz to fakultet karze zwracać uwagę na jedynie oficjalne doniesienia ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zybstar niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 19:04
nie ma juz historyka który wskazywalby na mozliwość jakiejkolwiek interwencji zbrojnej Polsce w 81 r. a tutaj taka panna z dzieckiej dalej swoje, za jakims ramajem.... i to zdaje się osoba wykształcona... zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 20:13
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ...Do niczego się nie odniosłeś, a wygłosiłeś mowę, w której pokazałeś, że wiedzę posiadasz na poziomie PRL-owskiej podstawówki.

feature=player_embedded&v=wcb3Zr-053k


Przedstaw się wykształciuchu. Którysz to fakultet karze zwracać uwagę na jedynie oficjalne doniesienia ?

Żaden fakultet nie jest tu potrzebny,ani wiedza jak twój rozmówca/czyni się nazywa, "Pannazdzieckiem" nic mi nie mówi i nie musi, bo polemizuję z tym, co mówisz. Dla mnie nie ma to znaczenia jak się nazywasz, bo co za różnica, że napisze coś wojtek dynduła, czy Pannazdzieckiem. Chodzi o sens wypowiedzi i wiedzę jaką posiadasz lub ewentualnie jak ją przedstawiasz. Ja przedstawiam Ci to, do czego sami ruscy się przyznają, co dla nich samych jest bardzo bolesne, że mogli "coś" przegrać. Widzisz dowodem na to jest to, że w krajach, w których byli ruscy, jest NATO, a NATO w rzeczywistości to USA.
Teraz siejcie dalej propagande lemingi, że jaruzelski obronił przed kimkolwiek Polskę.
Ci, którzy twierdzą, że jaruzelski zrobił dobrze, że dzięki jego decyzjom zostało zamordowanych, katowanych, internowanych wielu Polaków, są po prostu ignorantami, którzy w myśl własnych przekonań pozwalają dać się zabić, pobić, internować dla dobra reszty. A może popełnicie zbiorowe samobójstwo, czy raczej czołgi odpalicie na niewiernych w socjalizm, co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
15 grudnia 2012r. o 21:50
Myślę że nie byliśmy tak zdeterminowani jak rumuni,albo coś nie wyszło;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 22:34
Dzieciaki , przestańcie pisać wypracowania :) Jak słusznie Starszy zauważył , trzeba posłuchać teorii spiskowych :) Dobra niech będzie , na początek zamiast Einsteina ..... Michalkiewicz ... znam i doceniam. Aś mnie wkurzył , z reguły staram się nie robić ... błędów

Dobranoc Bolecnauci :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2012r. o 23:04
Pannazdzieckiem napisał(a): ..Jak słusznie Starszy zauważył , trzeba posłuchać teorii spiskowych :)

Tfu .... wróć , to nie Starszy , to Kolega ....pewien. Szkoda ,że brakuje Mu odwagi , aby przyznać się do swojego imienia , a takie ładne ma oczy :)

Ja twierdzę : Jaruzelski nie pozwolił na bestialski mord. Wojownicy nowoczesnego systemu , będą Wam kłaść do głowy ... do ostatniej kropli krwi , że źli jesteście. To nie prawda. Istota ludzka najwyższą wartością , każdy z Was. Walka w gruncie rzeczy nie toczy się na froncie styku systemów , tylko , kto kim jest. Odpowiedzieć sobie należy na pytanie , czy skopię psa sikającego na mój trawnik ? Być , czy mieć ? :) Niech to będzie PRL - owska szkoła , wcale mi to nie przeszkadza :D Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza