Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA BAU zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pizza wegetariańska - cztery pory roku

~Asik niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 9:38
Pizza prześwietna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
16 grudnia 2012r. o 23:19
30 min. piec pizze - trochę za długo... ja swoją piekę 10-12 min ciasto o połowę cieńsze (1 szklanka mąki) i piekarnik rozgrzany na maxa ser dajemy od razu. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 15:11
kiełbasa albo szynka powinna byc a nie parówka oszaleliscie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Nowe mieszkania w Bolesławcu