Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złóż życzenia świąteczne za pośrednictwem Bolec.Info
~zacofany moher niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 0:01
Patrzalski napisał(a): Serdeczne życzenia"Wesołych Świąt" wszystkim ,niezależnie (...) pod jaką nazwą je obchodzą :)

To można obchodzić Boże Narodzenie pod inną nazwą? Nie przestajecie mnie zadziwiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 grudnia 2012r. o 0:06
~ napisał(a): Niech wpisują się poniżej wszyscy chętni chcący otrzymać ode mnie życzenia :>
Proszę o wnikliwe zastanowienie się przed wpisaniem na listę! :>


Ubrałes juz choinkę? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3347
#Grzdyl_Ponury nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 10:28
skorn napisał(a): Ubrałes juz choinkę? : )


Pewnie byłeś u spowiedzi,potem była skrucha, żal i obietnica poprawy :)
I po co? Twoja obłuda jest dla mnie widoczna więc chyba nie sądzisz , że pan Bóg jej nie dostrzega?! :)

Za karę zostajesz bez życzeń ode mnie! :P

<I>Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości</I>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~& niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 12:11
A ja życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt w gronie najbliższych ( nie zaśmiecajcie tego fora bzdurami jak w temacie złóż życzenia i część ) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 13:17
Również :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 13:34
~zacofany moher napisał(a):
To można obchodzić Boże Narodzenie pod inną nazwą? Nie przestajecie mnie zadziwiać.


Można szanowny moherze :) Nie wszyscy wierzą ,że 25 grudnia urodził się Bóg ,ten którego kult wyznajesz. Wyobraź sobie ,że oprócz Ciebie istnieją jeszcze inni ludzie . Inne wyznania,lub tacy którzy świętują po prostu zimowe przesilenie .Bez żadnego natchnienia duchowego.
Życzyłem" wesołych świat" wszystkim :] Niezależnie od poglądów .
Więc.. Tobie też życzę wszystkiego najlepszego ,szczerze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
24 grudnia 2012r. o 15:27
Przemyslaw napisał(a): Składamy wszystkim mieszkańcom Powiatu Bolesławiec życzenia samych dobrych dni .Aby los był dla Państwa łaskawy i omijały Was wszelkie nieszczęścia .Tą samą drogą składamy życzenia zdrowia i pomyślności władzom naszego rejonu Panu Prezydentowi , Panu Staroście oraz Radzie Miasta i Powiatu .Życzymy Wam aby znany slogan wyborczy " Po pierwsze mieszkańcy " zaczął nabierać realnego kształtu i ze wszech miar służył naszej lokalnej społeczności dając obustronną satysfakcję .

W imieniu zarządu oraz całego klubu Powiatowego Ruch Palikota

Przewodniczący Przemysław Moszczyński


Przepraszam bardzo ale tu jest już założony temat, dotyczący składania życzeń, więc nie należy powielać istniejących już tematów.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 grudnia 2012r. o 15:31
Patrzalski napisał(a):
~zacofany moher napisał(a):
To można obchodzić Boże Narodzenie pod inną nazwą? Nie przestajecie mnie zadziwiać.


Można szanowny moherze :) Nie wszyscy wierzą ,że 25 grudnia urodził się Bóg ,ten którego kult wyznajesz. Wyobraź sobie ,że oprócz Ciebie istnieją jeszcze inni ludzie . Inne wyznania,lub tacy którzy świętują po prostu zimowe przesilenie .Bez żadnego natchnienia duchowego.
Życzyłem" wesołych świat" wszystkim :] Niezależnie od poglądów .
Więc.. Tobie też życzę wszystkiego najlepszego ,szczerze .


Ci z przesilenia nie swietuja Bozego Narodzenia pod inna nazwa. Swietuja jedynie Przesilenie Ziomowe, ktore jest dla nich swietem. Trudno jest zgodzic sie z powiedzeniem, ze ktos swietuje Boze Narodzenie, pod nazwa Przesilenie Zimowe.
Niewierzacy swietuje jedynie przesilenie, ktore zbiega sie z Bozym Narodzeniem. Bardzo malo logiki jest w powiedzeniu ze Boze Narodzenie moze miec inna nazwe. Jesli Przesilenie to nie Boze Narodzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.