Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

mycie silnika w aucie!

~George niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 12:48
Kogo polecacie do profesjonalnego umycia silnika w aucie! Macie jakieś doświadczenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 15:22
samemu lepiej uważaj-szczególnie w benzynie i w nafaszerowanym elektronika..
polecam Krzyska G - na przeciwko Ceramiki na wprost bramy. Bo sa 2 myjnie tam....

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 20:09
z myciem silnika to szału u nas nie ma,ale ja zwykle korzystam z myjni na Gałczyńskiego na winklu koło warsztatu Stawianego.

Ogólnie jak ktos myje benzynę to zaznacza,że na własną odpowiedzialność:)
A czasem silnik trzeba umyć :] [img=1356635360_j2a4otu.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzes niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 7:10
Hemi gdzies ty jezdzil.?tez czasami mam silnik brudny. Chyba jakis ofroad urzadzasz sobie czasamico?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 grudnia 2012r. o 10:42
polecam ci zainstalowac pozadne oslony plasikowe pod silnikie i klopot masz z glowy z takim blotkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaroo niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 20:26
Nie polecam myjni na Gałczyńskiego. Odkąd zmienił się właściciel samochody wyjeżdżają przez niego myte nie po domywane brud zostaję jak on się weźmie za ich mycie. Jedynie co mogę pochwalić to jego pracownika Kamila ten zna sie na tym co robi i nie odpierdziela takiej fuszerki jak właściciel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 20:30
dajcie spokój z tą myjnią na Gałczyńskiego masakra jakaś z tym właścicielem kompletnie na niczym się nie zna nawet prania samochodu nie potrafi zrobić tylko odsyła do pracownika który mogę go pochwalić robi to znakomicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 20:33
Popieram kolegów wyżej ...uja się zna ten nowy właściciel Sebo haaa śmiech na sali nie dość że się jąka to nawet samochodu nie potrafi porządnie umyć masakra jakaś :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego