Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

auto komis u Straszaka

10186
#dolarek nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 13:16
witam,co sądzicie o auto komisie na Dolnych Młynach w Bolesławcu u Pana Straszaka?Czy warto tam kupić auto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2524
#Zwirz nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 13:28
Chodzi Ci o AutoCentrum tak?

Wiem, że mechanicy tam żadni, ale jak z samochodami. Nie mam pojęcia.

"Dajesz, Dajesz - nie przestajesz!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10186
#dolarek nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 16:38
Tak, chodziło mi o ten komis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fifi niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 18:57
Jak to w komisie wszystkie auta sa tip top , jeżdziła starsza osoba , tylko do kosciółka , male przebiegi , bezwypadkowe , normalnie tylko brać ....................nogi za pas i zapomnialem dodac wszystkie sa sprawne technicznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 21:32
Nie polecam, auta wyprane wyczyszczone ale po wypadkach a tego przy sprzedaży nie mówi skręcone byle jak, dużo plastików brakuje, aby tylko sprzedać.
Najlepiej szukać prywatnie co sprowadzają auta lepiej starsze ale w całości bezwypadkowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 stycznia 2013r. o 21:35
xyz ,ale jak ktoś mysli to pójdzie ze specem,ewentualnie sobie zażyczy przegląd i tyle:)
Gorzej jak są tam bite sztuki,a ktos wyjdzie z założenia,że komis=pewnośc:(
W życiu!!:(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 stycznia 2013r. o 21:58
jak teraz to nie wiem ale jescze do niedawna, różnie. wiekszość po dzwonach a te co nie to od klienów i zarobek być musi. wiadomoa rzecz. ogólnie ja bym tam nie kupił. prany na tempa, klepany na tempa, składany na tempa i sprzedać na tempa. facet znany jako krętacz i naciągacz. zdarzają się u niego sztuki super ale to wyjątek reszta nie warta oglądania. jak wyjdzie to każde auto SOK tylko lać i jeżdzić. krótko. krętacz i oszust. ale kto chce niech próbuje. a co do naprawy to zapomnieć trzeba. lepiej u zenka czy staśka w garażu bez profesjonalnego sprzętu. ale każdy wie swoje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 15:54
Auta dzielą się na:
-używane i nie do sprzedaży
-używane i do sprzedaży
-nieużywane i nie do sprzedaży
-nieużywane i do sprzedaży
-te w komisach...

Jeśli ktoś dba o autko i ma do niego podejście EMO to będzie wołał więcej, ale taki samochód wypieszczony warto przemyśleć...
Inne przypadki - komisy i samochody typu, "sprzedam pilnie bo wyjeżdżam..." prawie zawsze są obciążone jakimś brakami...
Średnia cena i ta powyżej średniej nie zawsze oznacza jednak "czysty zakup" - zasada jest jedna.. najlepiej kupować od prywatnych osób i pojeździć po województwie/okolicy i dobrze wybrać...
no chba że mówimy o zakupie corsy rok99 dla żony... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.