Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wiedźmin 1

3242
#emi568 nieaktywny
12 stycznia 2013r. o 20:35
WujekDobrraRada napisał(a): Wiedźmin 1 Super! Na Wiedźminie 2 zawiodłem się mocno! Długo czekałem na wersję na X360 a gra pierwszej części do pięt nie dorasta. Właśnie jestem w trakcie opylania edycji kolekcjonerskiej na Allegro. Jedynkę mam taką jak Emi ale ani myślę jej sprzedawać. Kiedyś jeszcze w nią zagram na poziomie hard :-)


1 dla mnie też jest mega :) grałam w nią akurat jak dawałam do was laptopa do naprawy :) a teraz po prostu leży i się kurzy. :) 2 cześć mi nie poszła. Po sprawdzeniu okazało się, że też 2 cześć mam kolekcjonerską, z tym że ona jest w języku niemieckim.

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 0:04
dlaczego 2 nie dorasta do pięt części pierwszej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
13 stycznia 2013r. o 3:17
A czy ktoś chciałby sprzedać oryginalną 1 część?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
13 stycznia 2013r. o 11:12
przecież pisałam, że ja

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5603
#Kazuya nieaktywny
16 stycznia 2013r. o 18:47
Dzieki wszystkim za info już kupiłem:D


Dopisane 16.01.2013r. o godz. 18:47:

fajnie tylko że nie chodzi mi na laptopie, pojawia się komunikat że minimalne wymagania sprzętowe nie zostały spełnione. Mam edycje rozszerzoną, w której podobno sa poprawione błedy itp. Brat zainstalował grę na moznym stacjonarnym PC a mimo to podczas dialogów nie było żadnej scenki , po prostu tak jakby gra się zatrzymała i był tylko głos i napisy sie przewijały :( :( :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
16 stycznia 2013r. o 20:09
Acha Emi! To tym "zagotowałaś" czip graficzny :-)

Kazuya, to będzie lipa... Nie pograsz fajnie... Ja mam w laptopie GF9600GT z 1 GB RAM i Core2Duo i szło nie za fajnie, ale dało się pograć... Zwłaszcza jak w grze padał deszcz to cięło się mocniej. Jedynka jest zbyt fajna żeby grać w nią na najmniejszych parametrach gry... Jeśli masz kartę nVidia to poszukaj sterownika zrobionego specjalnie pod Wiedźmina, jest, oficjalny.

Po W1 tak się zajarałem że kupiłem 2 na PC ale tu kupa, nie poszło... Kupiłem wiec X360 i czekałem ponad pół roku aż wyjdzie W2 na konsolę, i wyszło... Grafika nie za bardzo, gra mało ciekawa i krótka. Do tego temerskiej polityki tam tyle co polskiej w TVN24. Non stop, do znudzenia. Gra jest bardziej zręcznościówką a pokonanie niektórych bosów (nawet w trybie łatwym) doprowadzić może do apopleksji a chyba nie o to chodzi. Do tego jak nie rozwiniesz odpowiednio Geralda to np. Smoka Saski przy końcu gry nie pokonasz i trzeba się cofać w sejwach i "kształcić" postać co nudzi bardzo... W oczekiwaniu na W2 grałem na X360 w EDS SKYRIM a po tym W2 prezentuje mnie się blado... Także zrób coś żeby pograć w jedyneczkę bo jest przepiękna jak odpalisz ją w pełnej opcji, ciekawa, tajemnicza, mroczna - takie lubię!

P.S. Teraz na Xboxie360 piłuje w Resident Evil 5 a potem Raccoon City i w końcu 6 - to jest gra, pamiętam ją jeszcze z Sony PSXa jak z Bratem w ciemnym pokoju na pożyczonej konsoli szarpaliśmy sobie strachem nerwy i niszczyliśmy psychikę przy tej grze...
A przyznam, było tam kilka takich momentów kiedy to "krecik wystawiał łapki"... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5603
#Kazuya nieaktywny
19 stycznia 2013r. o 12:46
po tym jak zobaczyłem jak ta gra chodzi u mojego brata na kompie to już mi się słabo zrobiło. Brat ma koks komputer a tam mawet intro poprawnie nie chodziło co za kupa. Bardzo się napaliłem na tą grę a tu ... z tego niestety. Zastanawiam się tylko dlaczego Edycja rozszerzona, która miała mieć w sobie poprawki dialogów itp. z tego co widziałem u brata na kompie to nie ma tego... Jestem zawiedziony


Dopisane 19.01.2013r. o godz. 12:25:

Aczy ktoś wie czy na tym da sie odpalić wiedźmina 1?[img=1358594759_3580d6b.gif]



Dopisane 19.01.2013r. o godz. 12:29:

na tym:D [img=1358594945_krphdpj.gif]



Dopisane 19.01.2013r. o godz. 12:44:

[img=1358595880_1t7bsxs.gif]



Dopisane 19.01.2013r. o godz. 12:46:

[img=1358595988_qwebq9f.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8501
#KoRn nieaktywny
19 stycznia 2013r. o 12:58
edycja podstawowa + rozszerzona [img=1358596173_7ha5rn2.jpg]



Dopisane 19.01.2013r. o godz. 12:58:

Wszystko git tylko grafika Intel HD Graphics one cienka piszcza nawet na san andreas chyba ze obnizysz detale w wiedzminie :/

Zachwycony ponadczasowym pięknem strefy cienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.