Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fotografie nie do zapomnienia

9176
kc
8 grudnia 2013r. o 10:33
~~~ napisał(a): Ma racje. Robienie ze starszej babci idiotki to jest ,,żenada" . Bo chyba nie zakwitło ci w tej twojej mózgownicy że sama na to wpadła....


Jest to pomysł i projekt dwóch fotografek Norweżki i Finki i odwołuje się do norweskiego folkloru. Modelami są "ludzie północy" żyjący blisko ze światem przyrody. Przyznaję, dość surrealistyczny : ).

Żeby babci nie było smutno i nie wysłuchiwała obelg tylko pod swoim adresem, to wkleję jeszcze kilka osób, które brały udział w tym projekcie : ).


[img=1386494805_sieqd0h.jpg]
[img=1386494831_t9t9tq3.jpg]
[img=1386494855_kpbxcxl.jpg]
[img=1386494880_pbsg9dg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 10:46
kc napisał(a):
~~~ napisał(a): Ma racje. Robienie ze starszej babci idiotki to jest ,,żenada" . Bo chyba nie zakwitło ci w tej twojej mózgownicy że sama na to wpadła....


Jest to pomysł i projekt dwóch fotografek Norweżki i Finki i odwołuje się do norweskiego folkloru. Modelami są "ludzie północy" żyjący blisko ze światem przyrody. Przyznaję, dość surrealistyczny : ).

Żeby babci nie było smutno i nie wysłuchiwała obelg tylko pod swoim adresem, to wkleję jeszcze kilka osób, które brały udział w tym projekcie : ).


Obelgi są nieuprawnione! Przecież te fotografie nie odbierają nikomu godności, ani nikogo nie obrażają. Nazywanie tych fotografii żenadą jest nieporozumieniem. Do takich wniosków może dojść tylko ktoś kto nie jest w stanie rozumieć fotografii artystycznej, a przecież ukryty przekaz w tych fotografiach jest bardzo prosty :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
8 grudnia 2013r. o 10:48
Dalej uważam, że zdjęcie babci jest piękne!
Tyldy, widocznie ja i kc mamy inne poczucie piękna, a Wy inne. Trudno.

Zamieszczę muzykę i gdyby w kilipie zrobić kilka stop klatek, byłoby wiele pięknych zdjęć.



Ludzie starsi są piękni, ale to również moje zdanie, wcale nie muszą się podobać wszystkim.

Kc, nowe piękne zdjęcia! :)
Futro i czapka z sosnowych igieł rewelacja!
Dziękuję i proszę o więcej takich osobliwości. :)
Ludzie północy są bardzo fascynujący.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 16:02
W opuszczonym szpitalu psychiatrycznym.
[img=1386514873_k1g9ha9.jpg]



[img=1386514888_0j1nmcx.jpg]



[img=1386514903_dt4e1ag.jpg]



[img=1386514918_3763w7y.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 16:14
[img=1386515643_ok1gyl1.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
30 stycznia 2014r. o 21:30
[img=1391113707_lg3lgn0.jpg]


[img=1391113734_iqu1biv.jpg]

światło...

Kc, zamieść jakąś fotografię, bo piękne zamieszczasz. :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 stycznia 2014r. o 22:01
magnum44 napisał(a): Kc, zamieść jakąś fotografię


Nie mogę ;( ;( ;( Kochany ememe i Pan Marek zabili we mnie miłość do fotografii ;( ;( ;( .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
30 stycznia 2014r. o 22:14
kc napisał(a): Nie mogę ;( ;( ;( Kochany ememe i Pan Marek zabili we mnie miłość do fotografii ;( ;( ;( .



Tak mi przykro! :(

Nie są wcale kochani! :>:>

Odbuduj swoją miłość do fotografii, proszę. :)
I... nie oglądaj fot pana Marka i nie zaglądaj do tematu "Witamy ... bolesławczan" - zgroza! :(

To ja wkleję moje ulubione "ustawienie nóg" - moja Mama dostaje palpitacji, jak to widzi w moim wykonaniu.
[img=1391116240_2394uwt.jpg]


Dobrej nocy kc :*

[img=1391116442_w384kte.jpg]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima