Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Przedsiębiorca Roku 2012" ogłoszony!
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 6:25
to tak samo jakby przedsiębiorcą roku zostałby "sklep" eko na ul.kubika.hahahahaha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 7:36
A to czym jest, jeśli nie przedsiębiorstwem, sklep EKO?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Skorna niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 7:51
skorn napisał(a): I niech ktos powie, że portal Bolec.info nie jest stronniczy.

Roman klerykał, wszystko robi źle, a panu Hetelowi "gratulujemy nagrody".


Tak niepoważnej oceny dawno nie widziałem, bo co ma piernik do wiatraka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 7:55
Jak zwykle niedouczony p1954 i laik ekonomiczny wypisuje bzdury - teraz pisze, czym jest przedsiębiorczość i twierdzi, że spółdzielnia nie jest przedsiębiorstwem. Pasuje tu jak ulał przysłowie o tym, że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2013r. o 15:31
~do Skorna napisał(a):
skorn napisał(a): I niech ktos powie, że portal Bolec.info nie jest stronniczy.

Roman klerykał, wszystko robi źle, a panu Hetelowi "gratulujemy nagrody".


Tak niepoważnej oceny dawno nie widziałem, bo co ma piernik do wiatraka.


Ocena jest jak najbardziej poważna. Bolec.info piętnuje absurdy, które pojawiają sie po jednej stronie sceny politycznej. Te z drugiej strony pomija milczeniem lub wprost im przyklaskuje.


Czekam na felieton, w którym Bolesławiecki albo inny Boletus się do tej kuriozalnej sprawy odniesie. No chyba, że kolesi z SLD nie tykamy.


Tylko czekac, jak Tusk zostanie przedsiębiorcą roku. W końcu wybudował stadiony, nieprawdaż?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 17:07
~Ja napisał(a): Jak zwykle niedouczony p1954 i laik ekonomiczny wypisuje bzdury - teraz pisze, czym jest przedsiębiorczość i twierdzi, że spółdzielnia nie jest przedsiębiorstwem.


W spóldzielni mieszkaniowej nie występuje pojęcie zysku ani nadwyżki bilansowej więc co to za przedsiębiorstwo!? :P
Ktoś zna przedsiębiorcę , który nie działa dla zysku a jego firma prowadzi działalność niezarobkową?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 21:11
~ napisał(a):
~Ja napisał(a): Jak zwykle niedouczony p1954 i laik ekonomiczny wypisuje bzdury - teraz pisze, czym jest przedsiębiorczość i twierdzi, że spółdzielnia nie jest przedsiębiorstwem.


W spóldzielni mieszkaniowej nie występuje pojęcie zysku ani nadwyżki bilansowej więc co to za przedsiębiorstwo!? :P
Ktoś zna przedsiębiorcę , który nie działa dla zysku a jego firma prowadzi działalność niezarobkową?? :)


ale za to jak sprawdzicie co kryje sie za eksplatacją , funduszem remontowym to zobaczycie na co idą Wasze pieniądz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 8:46
skorn napisał(a): I niech ktos powie, że portal Bolec.info nie jest stronniczy.

Roman klerykał, wszystko robi źle, a panu Hetelowi "gratulujemy nagrody".


Drogi Skornie, jak wiesz, moje zdanie na temat wyboru kapituły BTG SM ba przedsiębiorcę roku jest takie samo jak Twoje. Mam jednak pewne zastrzeżenia co do tej stronniczości i krytykowania ks.Burmistrza oraz promowania SLD... Nie to żebym się czepiał, ale czy to nie w stopce Twojego profilu na Bolcu jeszcze niedawno widniało zdanie (Które mnie się nawet spodobało):

"Bolec.info - katolicki głos w twoim domu"

Jako "fan" Twoich krótkich, zwięzłych a zarazem treściwych wypowiedzi mam prawo do żądania i ŻĄDAM od Ciebie konsekwencji!
Jeszcze niedawno twierdziłeś że Bolec to portal niejako "katolicki" a teraz co, SLDowski, lewicowy ?

Skornie!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza