Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Przedsiębiorca Roku 2012" ogłoszony!
~beata niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 9:21
wszedzie tak jest -niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 10:30
~obiektywna napisał(a): Na tym balu widzę dużo lepszych kandydatów na przedsiębiorcę roku, którzy nie biorą każdego miesiąca pensji tak jak Pan Prezes, tylko muszą na to ciężko zapracować, odprowadzić podatki, zus, wypłacić pracownikom, a jak im coś zostanie, to mają pensję. Dodam jeszcze, że nie jestem znajomą tych przedsiębiorców ani prezesa, nie mieszkam też w bloku spółdzielni.
Np. Jan Kisiliczyk z Urzędu Miasta-typowy przedsię-biorca.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec (były) niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 11:47
Jak dla mnie to kompromitacja tych którzy przyznają nagrodę i ogólnie SKANDAL!!!! Biuro ciepłych posad a nie PRZEDSIĘBIORCA!!!!! Ale widać, nie ma to jak towarzystwo wzajemnej adoracji.... WSTYD!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 19:14
nie ma możliwości takiej, żeby budżet spółdzielni był za mały.

zawsze są spółdzielcy, którzy chętnie uzupełnią braki po wprowadzeniu podwyżek.

nawet jak nie zapłacą, bo nie mają, to i tak naliczy im się odsetki. na papierze zawsze wszystko będzie grało.
wydatki zrównoważą się z należnymi opłatami.

nie ma to nic wspólnego z przedsiębiorczością.
żarty, żarty, żarty.

a tak poza tym mam nadzieję, że zostanie wprowadzona nowa ustawa, która ułatwi tworzenie wspólnot i nie będziemy skazani na spółdzielnie.
wtedy będę wiedział, że mam wpływ na mojego przedsiębiorcę (roku???).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elżbieta Żygadło niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 0:13
Szanowni Forumowicze. Jeśli jesteście uczciwi i nie jesteście tchórzami, podpisujcie imieniem i nazwiskiem swoje wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 stycznia 2013r. o 0:17
I niech ktos powie, że portal Bolec.info nie jest stronniczy.

Roman klerykał, wszystko robi źle, a panu Hetelowi "gratulujemy nagrody".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elżbieta Żygadło niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 0:21
~:-) napisał(a): nie ma możliwości takiej, żeby budżet spółdzielni był za mały.

zawsze są spółdzielcy, którzy chętnie uzupełnią braki po wprowadzeniu podwyżek.

nawet jak nie zapłacą, bo nie mają, to i tak naliczy im się odsetki. na papierze zawsze wszystko będzie grało.
wydatki zrównoważą się z należnymi opłatami.

nie ma to nic wspólnego z przedsiębiorczością.
żarty, żarty, żarty.

a tak poza tym mam nadzieję, że zostanie wprowadzona nowa ustawa, która ułatwi tworzenie wspólnot i nie będziemy skazani na spółdzielnie.
wtedy będę wiedział, że mam wpływ na mojego przedsiębiorcę (roku???).


Najlepiej, gdy zaczniemy od wspólnoty pierwotnej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 5:45
Przedsiębiorczość / tak dla przypomnienia kapitule z BTG / to działalność gospodarcza na zasadach wolnorynkowych .
Spółdzielnia mieszkaniowa tworzona od podstaw za publiczne pieniądze jest wytworem minionej epoki i od tej pory taką to rangę ma tytuł "Przedsiębiorca roku w Bolesławcu "

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.