Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

chipsy w kinie Forum

~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 8:07
Zula ma racje .
Mnie jeszcze fascynuje okres świateczny. Jeżeli jestem w markecie np zawsze składam zyczenia swiąteczne( bo sama byłam handlowcem i wiem jakie to przyjemnie i ważne dla jednej i drugiej strony ).
Tak patrze wkoło Np Wigilia i ile z klientów jej złoży życzeni - mało,a niby za moment siadamy do stołu a tu zero życzliwośći dla drugiego człowieka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 8:46
Pracuje w sklepie i wiem jak to jest,kolejka a ja z klientem porozumiewam sie na migi co chce kupic i ile bo sznowny klient rozmawia sobie przez telefon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 8:55
zula999 napisał(a): Pracuje w sklepie i wiem jak to jest,kolejka a ja z klientem porozumiewam sie na migi co chce kupic i ile bo sznowny klient rozmawia sobie przez telefon



Teraz będziemy sie litować nad ekspedientkami, a mi ktoś składa rano życzenia jak przychodze do fabryki zapieprzać, ktoś jest miły, ktoś rzuca prace którą wykonuje żeby ze mną porozmawiać? Nie. Myślisz że kierownik jest dla mnie miły? Nie, jak i również dla większej części zakładu. Więc daj sobie spokój z obwinianiem ludzi bo jestes dla nich obca i nie mają ochoty z Tobą gadać. Proste. Nie podoba sie? Zmień prace, zmień kino, zmień polske biedna pokrzywdzona przez złych ludzi sprzedawczynio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
23 stycznia 2013r. o 9:01
~ napisał(a): ...a mi ktoś składa rano życzenia jak przychodze do fabryki zapieprzać[...] Myślisz że kierownik jest dla mnie miły?

A szkoda:(
Dzień zacząłby się zupełnie inaczej, gdyby ktoś się do Ciebie uśmiechnął i życzył Ci miłego dnia.
Nie ma takich? To ja to zrobię.
Życzę Ci miłego dnia i życzliwych ludzi wokół Ciebie:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
23 stycznia 2013r. o 9:44
~ napisał(a):
zula999 napisał(a): Pracuje w sklepie i wiem jak to jest,kolejka a ja z klientem porozumiewam sie na migi co chce kupic i ile bo sznowny klient rozmawia sobie przez telefon



Teraz będziemy sie litować nad ekspedientkami, a mi ktoś składa rano życzenia jak przychodze do fabryki zapieprzać, ktoś jest miły, ktoś rzuca prace którą wykonuje żeby ze mną porozmawiać? Nie. Myślisz że kierownik jest dla mnie miły? Nie, jak i również dla większej części zakładu. Więc daj sobie spokój z obwinianiem ludzi bo jestes dla nich obca i nie mają ochoty z Tobą gadać. Proste. Nie podoba sie? Zmień prace, zmień kino, zmień polske biedna pokrzywdzona przez złych ludzi sprzedawczynio.

Ktoś tu się zagalopował!!Wiem jak jest na produkcji,bo pracowałam w firmie Bader,wiecej chyba pisać nie muszę :> Nie oczekuje od klienta życzeń na święta,ale odrobiny kultury,tak jak on ode mnie.Nie liczę też na to że klient przyjdzie do mnie na jakieś pogaduchy,ale nigdy sprzedawcy nie zrozumie ten co nigdy w handlu nie pracował :> Wszędzie wymagane jest minimum kultury osobistej ale nie każdy jak widze wie co to jest


Dopisane 23.01.2013r. o godz. 09:44:

E napisał(a):
~ napisał(a): ...a mi ktoś składa rano życzenia jak przychodze do fabryki zapieprzać[...] Myślisz że kierownik jest dla mnie miły?

A szkoda:(
Dzień zacząłby się zupełnie inaczej, gdyby ktoś się do Ciebie uśmiechnął i życzył Ci miłego dnia.
Nie ma takich? To ja to zrobię.
Życzę Ci miłego dnia i życzliwych ludzi wokół Ciebie:)

Właśnie,chodzi o zwykłą życzliwość :) I odrobina kultury sama przyjdzie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SAVOIR VIVRE niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 9:45
1. Uśmiechaj się do ludzi
2. Nie pchaj się z koszykiem przy kasie na osobę stojącą przed Tobą
3. Wychodząc do ludzi staraj się NIE ŚMIERDZIEĆ


cdn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Groszem niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 9:47
Proponuje niektórym wyjazd do Anglii na naukę manier tu nawet cię przepraszaja jak kogoś przypadkiem potracis to cię przeprosza ze wlazl ci w drogę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 10:13
Ja tez przepraszam ,jeżeli zdarzy mi się kogoś potrącić przechodząc obok,co tam ,potrącić,lekko się otrę przy mijance i już uśmiecham się i mówię to magiczne słowo.Widzę też,że bardzo dużo ludzi też zachowuje się podobnie,po co jachać do Anglii ,żeby to zobaczyć,u nas też można.
[jechać]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie