Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

chipsy w kinie Forum

~Groszem niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 10:22
Ale co inego jak cię przeprasza potrącony :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 11:02
~Groszem napisał(a): Ale co inego jak cię przeprasza potrącony :-)


Właśnie to miałam na myśli,przy potrąceniu,otarciu pada "przepraszam" z obu stron ,mi się tak bynajmniej zdarza ,tu ,w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2013r. o 11:50
~ napisał(a):
Właśnie to miałam na myśli,przy potrąceniu,otarciu pada "przepraszam" z obu stron ,mi się tak bynajmniej zdarza ,tu ,w Bolesławcu.


ludzie, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirek niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 20:24
po co chodzić do kina słuchać efektów chrupkich proponuje grilla a tak poważnie dziękuje takim ludziom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 22:39
~sfrustrowana napisał(a): Apeluję do wszystkich kinomaniaków-dajcie w ciszy i spokoju oglądać film, za co zresztą płacę niezłą kasę, bez słuchania mlaskania i szeleszczenia paczek z chipsami. Tak trudno powstrzymać się z uwagi na inne osoby w kinie? Ostatnio będąc na Hobbicie byłam zmuszona się przesiąść po czym okazało się, że tam gdzie usiadłam koleś również upajał się swoim obżarstwem. Ludzie trochę kultury...
jedzenie pomaga w odbiorze filmu, jak ci nie pasuje to nie chodź i tyle, albo tez kup i żryj, 3/4 osob ma zwracac uwage na jedna "sfrustrowaną" ? no litości , nie przyłaź na premiery i tyle goń sie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 23:12
Ci z chipsami w szeleszczących opakowaniach to wafle i tyle, myślą, że jak raz na rok pójdą do kina to wszystko im wolno bo na bilet im mama dała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 23:17
Tylko chamy i świnie jedzą chipsy kinie! :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
26 grudnia 2014r. o 23:21
~ napisał(a): Tylko chamy i świnie jedzą chipsy kinie! :P :P


O to to moja Doroto :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.