Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Radio w Bolesławcu

4312
#zcebo nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 11:03
Witam , mam zapytanie.

Ponieważ Bolesławiec jest nudnym miastem , pomyślałem , że możnaby było zrobić radio w Bolesławcu . Muzyka , informacje z regionu , transmisje z Boleslawieckich klubów , oraz imprez typu "Święto Ceramiki" , konkursy zabawy.

Wiem są to koszta , więc chciałbym się zapytać , po :
1. Kto by chciał nawiązać współprace
2. Czy możnaby było uzyskać zapomogę dofinansowania dla tego typu promocje miasta "radio"


Jak myślicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 13:18
przeciez jakies radio w Boleslawcu bylo.Tak kolo 2 lat temu nawet szukali ludzi do wspolpracy.kiedys je sobie na internecie posluchalam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 13:55
http://radiobolec.pl/
Jest coś takiego od dwóch lat .Proszę tam lajkować

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 14:34
Ale tam nie ma radia... chyba...

Radio to dość droga zabawa...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2769
#andrzej412 nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 15:14
takie radio w mieście ?hmmm.... Pomysł dobry na promocję o ile chodzi o puszczanie w eter, a to już jest droga zabawa i bieganina po urzędach, aby uzyskać koncesję i itp...


Sprawa fajna i miałaby rację bytu, ale jak już ktoś powiedział, drogi interes...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 18:15
jeszcze takiego dobrodzieja nie ma, co by FM na eter zafundował w Bolesławcu.. ludziom chyba starczy MuzyczneRadio Jelenia Góra ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 stycznia 2013r. o 18:47
zcebo wiesz jak wiele w bolesławcu się dzieje,tak więc materiałów na informacje z miasta było by bardzo mało :]

relacje z imprez? biorąc pod uwagę ilość weekendowych imprez to...sety z imperium ,czy vegi??:P

Fajny pomysł,ale zupełnie nierealny,zostańmy przy Esce Wrocław lub Muzycznym :P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4312
#zcebo nieaktywny
31 stycznia 2013r. o 11:38
Muzyczne Radio rządzi - ale mi chodzi o Bolesławieckie radio w internecie :) A co do informacji , to by były jakieś ciekawostki , coś co będzie się działo w okolicach oraz powiecie Bolesławca.

Gdyby były fajne audycje , troche słuchaczy , to można i by konkursy robić - a gdyby były nawiązane jakiekolwiek współprace z klubami , to wiadomo , że coś w sprawie konkursów byłoby realne.


www.radiobolec.pl - to jakiś syf , w którym nie posłuchasz radia , tylko pierdół związanych z polityką , które mało kogo obchodzą


Mi chodzi o radio internetowe z życia wzięte:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA KGHM zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza