Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oleńka w "Starówce"
~klijent niezalogowany
7 lutego 2013r. o 18:39
ta kobieta to barmanka? muszę tam wpaść na podryw, po trzech piwkach robię się bardzo fajny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 21:05
Ja tak zalatwić mohera no no.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o klientach niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:07
Podsumowując "prywatne" rozmowy pracowników lokali gastronomicznych jestem "za" monitoringiem nawet w WC.

W punktach :
1. Kobiece toalety po imprezach : fekalia na ścianach , podpaski [ brudne] ponaklejane na kafelki
2. Po spotkaniach firmowych, gdzie szef stawia lub nauczycielskich, gdzie grono pedagogiczne wnosi swój alkohol [ pomieszane różne] toalety pełne wymiocin
3. Po spotkaniach / obiadach firmowych [ korporacyjnych] pod stołami mnóstwo drobno połamanych wykałaczek [

cdn.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
26 lutego 2013r. o 0:24
Witam, czy ktoś może napisać, kiedy otwarcie? Przechodziłam ostatnio przez Rynek i na szybach nadal jest napis Savanna. to ja już nie wiem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2013r. o 1:14
Na 100% 8 marca będzie już czynne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
26 lutego 2013r. o 10:20
oooooo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roman niezalogowany
26 lutego 2013r. o 11:09
Czyżby interes z "VIP-ami" nie wypalił? U nas to są tylko tacy VIP-ami, którzy chcieliby wszystko za darmo. Tak nie da się prowadzić biznesu:)
Poza tym pomysł był księżycowy, bo tam jest więcej VIP-ów niż w Bolesławcu. Czas zejść na Ziemię.
Karta VIP nada się np. do skrobania lodu z szyb samochodowych:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lili niezalogowany
26 lutego 2013r. o 11:52
w kruszynie w nowej knajpie są fajne obiady dnia za 14 zł ale to nie jakaś pasza tylko naprawdę godne jedzonko patrz na fb restauracja Giovanna codziennie wpisy z propozycją obiadku ,tylko kawałek drogi...i obiadki rodzinne w niedziele...może i tutaj coś takiego,nie koniecznie za darmo ale smacznie,nie tłusto i świeżo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza