Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłusty czwartek
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:24
~KuszkoSamil napisał(a): Uwielniam Pączki szczególnie z piekarni na ul.Zgorzeleckiej! są wyśmienite sam dziś zjadłem 11 sztuk. Wyśmienici Piekarze!
I co najważniejsze nie idą w "dup*" tylko w głowe ;] pozdro



Następny! ,co wy ludzie za bzdury wypisujecie ? 11 sztuk ? przeciez to dawka śmiertelna.Jak można gwałtownie rzucić organizmowi tak potężną dawkę cukru i tłuszczu? jakie serce jest w stanie znieść tak olbrzymie obciążenie? jaka trzustka to wytrzyma? ludzie ,błagam ,nie piszcie takich nonsensów? a może wy głodujecie? nie ,niemożliwe ,gdyby tak było to po dopadnięciu takiej kopy kalorii zgon byłby natychmiastowy, nie wierzę ,że można tyle zjeść i żyć dalej ,czy ktoś wierzy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:24
w co nie wierzysz ? chyba sobie żartujesz :| w szoku jestes jakby zjadla co najmniej 35. 5 paczków na cały dzien to wcale nie dużo. dla mnie to też nie problem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:D niezalogowany
7 lutego 2013r. o 19:29
Kurde :| :| :| to ja już chyba jestem po drugiej stronie :| :|
Zjadałam około 10 :| ;( Matko i córko , a wciąż czuję się jak żywa.. i to od tylu lat :| :D :D :D
Ale jaja :D ktoś ma bujną wyobraźnię :D

A co tam, zaszaleje jeszcze bardziej bo zrobiłam około 120, jak być duchem to ze smakiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
7 lutego 2013r. o 19:31
~ napisał(a):
Następny! ,co wy ludzie za bzdury wypisujecie ? 11 sztuk ? przeciez to dawka śmiertelna.


Nie wiem z jakiej planety pochodzisz i z jakim nadzieniem jadacie tam pączki. :)
Ja zjadłem dzisiaj kilkanaście pączków i mam się dobrze, a jeszcze kilka chętnie zjem :>

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
7 lutego 2013r. o 19:34
~ napisał(a):
~KuszkoSamil napisał(a): Uwielniam Pączki szczególnie z piekarni na ul.Zgorzeleckiej! są wyśmienite sam dziś zjadłem 11 sztuk. Wyśmienici Piekarze!
I co najważniejsze nie idą w "dup*" tylko w głowe ;] pozdro

Następny! ,co wy ludzie za bzdury wypisujecie ? 11 sztuk ? przeciez to dawka śmiertelna.Jak można gwałtownie rzucić organizmowi tak potężną dawkę cukru i tłuszczu? jakie serce jest w stanie znieść tak olbrzymie obciążenie? jaka trzustka to wytrzyma? ludzie ,błagam ,nie piszcie takich nonsensów? a może wy głodujecie? nie ,niemożliwe ,gdyby tak było to po dopadnięciu takiej kopy kalorii zgon byłby natychmiastowy, nie wierzę ,że można tyle zjeść i żyć dalej ,czy ktoś wierzy?
Pewnie jest młody. Nic mu nie będzie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
7 lutego 2013r. o 19:40
Zjadłam jednego :| , chyba za mało, ale jak zapłaciłam prawie 6 zeta za pączka- stwierdziłam , że wystarczy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
7 lutego 2013r. o 20:18
No kurka w ciązy jestem to musialam i dziecku dac. No jak by to bylo jak by w tlusty czwartek nie zjadlo pączka ;p Ale pięc to malo widze, bo inni daja rade 10 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lutego 2013r. o 20:27
sentinel napisał(a):
~ napisał(a):
Następny! ,co wy ludzie za bzdury wypisujecie ? 11 sztuk ? przeciez to dawka śmiertelna.


Nie wiem z jakiej planety pochodzisz i z jakim nadzieniem jadacie tam pączki. :)
Ja zjadłem dzisiaj kilkanaście pączków i mam się dobrze, a jeszcze kilka chętnie zjem :>


Z ziemskiej.Zapytaj lekarza czy to jest bezpieczne.Masz pojęcie ,że uszkadzasz sobie w ten sposób trzustkę i serce? a potem zdziwienie skąd tak nagle i w tak młodym wieku rak? tłuszcz i cukier zabija, nie wiesz o tym ? ja nie jem pączków,zarówno z nadzieniem jak i bez nadzienia,żadnych,nie powiem ,próbowałam ale po zjedzeniu jednego potrzebowałam pomocy medycznej.dodam ,że był świeży i bez nadzienia ,usmażony na najzdrowszym lnianym oleju . nie jadam tego okropieństwa i już ,ale rozumiem ,że jeden ,no,dwa ktos zjada,ale żeby tyle na raz to niepodobieństwo,przecież to nie okupacja i nie ma wygłodzonych ludzi,zeby się tak żarłocznie rzucali na jedzenie,dlatego między innymi nie wierzę ,a ponadto policz kalorie z tych wszystkich pączków zjedzonych ,to człowiek nie ma szans strawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.