Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie więcej mieszkań
~ niezalogowany
14 lutego 2013r. o 23:50
taniocha :)

przy zarobkach oferowanych przez bolesławieckich przedsiębiorców ,kupie sobie takie dwa mieszkanka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bezboznik niezalogowany
15 lutego 2013r. o 6:07
w imieniu TBS zaciągasz kredyt, który spłacasz w 5 lat, potem łaskawcy umożliwią ci wykupienie po cenie preferencyjnej. Po pierwsze mieszkancy !!!!!!!!!!!! juz mnie nie nie dziwi jak czytam ze pani Ilona S. prezes TBS dostaje kilkunastotysięczne nagrody od Króla Romana. Jak u Orwella prawdziwy folwark zwierzecy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 6:39
tbs-to się nie opłaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234 niezalogowany
15 lutego 2013r. o 20:10
84m2 to chyba troszkę za duże mieszkanie jak na TBS? Lepszym pomysłem jest budowanie 2x42m2 :)

Wartość lokalu o powierzchni 84m2 to jakieś 230tys. Do tego partycypacja wychodzi ok. 70tys zl + kaucja 10tys zl.... To jest mieszkanie raczej dla zamożnych... no ale może chętni się znajdą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
16 lutego 2013r. o 23:32
Gdybym byla inwestorem to nie dalabym złotówki na te inwestycje. Czy Oni naprawde maja chetnych na mieszkania? Tez mam dzieci i raczej nie sadze zeby za pare lat znalazly prace w Bolcu. Jak pojda na studia do Wrocka to nie wroca tutaj, bo nie ma do czego. I bedzie trzeba sprzedac mieszkanie moje mieszkanie albo zamienic na mniejsze. Juz w Bolcu jest mnostwo pustych mieszkan a bedzie jeszcze wiecej. Tak jak w Gerlitz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
17 lutego 2013r. o 9:26
Ja z żoną mamy pracę w Bolesławcu, ale nie mamy mieszkania. Mam się z tego powodu wyprowadzić do Wrocławia czy do Warszawy i dojeżdżać tutaj? Szału może nie ma, ale na strefach trochę ludzi jednak pracuje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
17 lutego 2013r. o 11:57
jaki jest sens nabywania mieszkania na takich dość dziwnych warunkach, jak można po prostu pójść do banku po kredyt i po prostu kupic sobie mieszkanie w dowolnym miejscu jak człowiek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolo niezalogowany
17 lutego 2013r. o 12:11
mała Mi napisał(a): jaki jest sens nabywania mieszkania na takich dość dziwnych warunkach, jak można po prostu pójść do banku po kredyt i po prostu kupic sobie mieszkanie w dowolnym miejscu jak człowiek?


Ci, którzy mogą to wszystko zrobić tak "po prostu" nie muszą się interesować ofertą TBS. Ona jest dla tych którzy właśnie nie mogą "po prostu" pojść po kredyt i "po prostu" sobie kupić mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.