Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będzie więcej mieszkań
~kolo niezalogowany
18 lutego 2013r. o 9:26
~walic banki:P napisał(a): ...w TBSie można ... ubiegać się o mieszkanie! Które zaraz po wybudowaniu jest gotowe do wyprowadzki.



Bez przesady, te mieszkania są całkiem niezłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 10:12
Faktycznie ,mając ścianki działowe z regipsu można sąsiada ogrzewać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GĘSIOWA LALA niezalogowany
18 lutego 2013r. o 12:29
A mnie się wszystko podoba :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lutego 2013r. o 14:17
~walic banki:P napisał(a):
http://www.dknotus.pl/kredyty/kalkulatory/zdolnosc_kredytowa_2

Sprawdź sobie w jakim chcesz kalkulatorze zdolności hipotecznej, na co może sobie pozwolić 3 osobowa rodzina z miesięcznym dochodem 2300netto..

Zdolność kredytowa takiej rodziny to okolo 85tys zl pod warunkiem, że nie ma się żadnych zobowiązań. W niektórych bankach abonament na telefon czy posiadanie samochodu obniża tą zdolność.


A teraz KAWALER zarabiający minimalną krajową.. Jego zdolność kredytowa to niecałe 15tys zl.. czyli może sobie kupić garaż.


Matka samotnie wychowująca dziecko z dochodem 1600zl netto? Bank przyzna jej niecałe 25tys zl. To w sam raz na 10cio letnią przyczepę kempingową!

W każdym z tych trzech przypadków w TBSie można już ubiegać się o mieszkanie! Które zaraz po wybudowaniu jest gotowe do wyprowadzki.

http://www.tbsboleslawiec.pl/images/stories/partycypacja/informacja%20do%20wniosku.pdf


Więc przestańcie już za przeproszeniem pie**lić bzdury, jak w du*ie żeście byli i g*wno widzieli. A już na pewno dawno w banku hipoteki nie braliście!!!

A jeśli ktoś udzieli mi kredytu na ludzkich warunkach na 150tys to zapraszam, jestem otwarty. W banku zobaczyłem uprzejmy środkowy palec:P Bo za krótko pracuje, bo za krótka umowa, bo to bo tamto....


No już to widzę jak 3-osobowa rodzina z dochodem 2300 netto jest w stanie odłożyć 30 tys na wpłatę i potem płacić podwyższony czynsz (czyli ok. połowę swoich dochodów). Tak samo reszta wymieninych osób.
To nie jest oferta dla osób o małych dochodach. Zrobiliście teraz tak, że takie osoby ani nie kupią mieszkania na kredyt w banku, ani nie b ędą w stanie dostać go z TBSu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
18 lutego 2013r. o 19:45
~ napisał(a): ...


No już to widzę jak 3-osobowa rodzina z dochodem 2300 netto jest w stanie odłożyć 30 tys na wpłatę i potem płacić podwyższony czynsz (czyli ok. połowę swoich dochodów). Tak samo reszta wymieninych osób.
To nie jest oferta dla osób o małych dochodach. Zrobiliście teraz tak, że takie osoby ani nie kupią mieszkania na kredyt w banku, ani nie b ędą w stanie dostać go z TBSu.

Bardzo dobrze, że mnie widzisz:P Umowy śmieciowe nie są respektowane przez bank. Dla mnie na dziś dzień jedyna szansa to TBS. Jeśli mam wybierać między wynajmem prywatnym mieszkania a TBSem, to biorę TBS.. Koszt ten sam, a spłacam "swoje".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak niezalogowany
18 lutego 2013r. o 20:40
Ale przez ile lat, w TBS jest najdrożej. Biedny kupuje raz. Bogaty może w TBS, bo go stać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza