Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złote gody
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 15:51
Moja babcia z dziadkiem też obchodziła 50 lecie... niestety telewizji nie było ani gazety... Za nisko jest w hierarchi Bolesławca, a druga babcia zmarła mając 99 lat tego roku na poczatku lutego, zostały jej 2 miesiące do setki. Też nikt sie nie interesował. Ale jak ktoś bardziej znany albo wtyki ma w rodzinie to zaraz na pierwszych stronach bolca... Żałosne Mimo wszystko szczęścia, wytrwałości i kolejnych wspaniałych lat we dwoje... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
20 lutego 2013r. o 18:28
Żałosne, to są Twoje pretensje.
Osoby przedstawione w temacie nie są nikim wyjątkowym, ani nie zajmują żadnych miejsc w "hierarchii" Bolesławca.
Trzeba było się zainteresować samemu i napisać o tym do gazety, zamiast wylewać teraz swoje żale.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3163
#joja nieaktywny
20 lutego 2013r. o 21:40
Dokładnie Panie Moderatorze to, że rodzice nasi dostali te odznaczenia to niestety ale my jako dzieci wystąpiliśmy do władz Państwowych - nie ma rejestru odgórnego my lataliśmy do US cywilnego dostarczać dowody osobiste myślę ,że to czas na serdeczne gratulacje dla Tych wspaniałych ludzi a nie pożywka dla troli i poszukiwaczy sensacji pozdrawiam

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. — Paulo Coelho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
20 lutego 2013r. o 22:02
Kobieta po 50 latach w małżeństwie powinna dostawać medal za męczeństwo, a mężczyzna powinien być ogłoszony świętym ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
20 lutego 2013r. o 22:20
Ela o takich wyróżnieniach nie słyszałam.....ja mam obiecanego Nobla więc łączę przyjemne z pożytecznym ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 22:25
ela napisał(a): mężczyzna powinien być ogłoszony świętym ;)


A Jan Paweł w takim razie za co ma byc ogłoszony świętym?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2013r. o 22:32
~ napisał(a):
A Jan Paweł w takim razie za co ma byc ogłoszony świętym?? :>
Kapłaństwo jest traktowane na równi z małżeństwem. To też jeden z siedmiu sakramentów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
20 lutego 2013r. o 22:35
No masz, zapomniałam, że jestem wylogowana, ale odpowiedziałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.