Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AN-BUD z Krępnicy - opinie

~Filip niezalogowany
27 lutego 2013r. o 21:41
Witam. Prosił bym wszystkich znających właściciela czy jest to człowiek godny polecenia do przeprowadzenia remontów. Kiedyś pracował ze wspólnikiem pod nazwą martex ale podobno wspólnik go oszukiwał i otworzył firme o nazwie an-bud

Zmoderowano 27.02.2013 godz.22:51 - powód: caps lock (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 7:58
nikt go nie zna chyba lepiej szukaj kogoś innego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbyszek niezalogowany
28 lutego 2013r. o 14:36
witam firma anbud pisze sie razem nie dawno robiła mi remont generalny mieszkania
co moge powiedziec to ze wszystko było ok na czas i wszystko z wielka staranoscia no i za nie wygórowaną cene :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafał niezalogowany
28 lutego 2013r. o 16:18
Witam,
właściciel nie przesadza z cenami i dobrze dozoruje pracowników pilnując jakości wykonania. Właśnie skończyli u mnie remont w mieszkaniu i mogę śmiało mogę polecić firmę AN BUD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~IRENA niezalogowany
28 lutego 2013r. o 19:54
(...)

Zmoderowano 28.02.2013 godz.20:55 - powód: Żałosna próba kryptoreklamy (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
28 lutego 2013r. o 19:58
Widze że ktoś robił krypto reklamę i mu nie wyszło. Za takie podszywanie się pod klientów firma robi sobie czarny PR :P jak kręca z opiniami to pewnie i z "fachowością"

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 21:34
Drill napisał(a): Widze że ktoś robił krypto reklamę i mu nie wyszło. Za takie podszywanie się pod klientów firma robi sobie czarny PR :P jak kręca z opiniami to pewnie i z "fachowością"


JEZELI KOLEGO NIE ZNASZ MOJEJ FIRMY A Z FORUM WYNIKA ZE KOMENTUJESZ WSZYSTKO, TO SIE NIE ODZYWAJ A JEZELI POTRZEBUJESZ MERYTORYCZNEJ ROZMOWY TO ZADZWON 533 924 021 ZAPRASZM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
28 lutego 2013r. o 21:48
to jakim cudem Twoi klienci odpisywali z jednego adresu ip? aa no tak taka dobra firma iż nawet swoje komputery i swoje łącza na czas budowy/remontu udostępnia :) tylko polecać :) no ale jak widzisz zmoderowany zostałeś :) naprawdę życzę dużo klientów jednak nie podejmuj się oszustw bo to świadczy tylko na niekorzyść. Jak to powiadają- dobrze chciałeś a zje... :PP

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.