Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AN-BUD z Krępnicy - opinie

10949
#lilusienka nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 8:09
jeśli ktoś chciał zarobić a został wyrolowany,to jaki z niego naiwniak???
Bo chciał zarobić pieniądze legalnie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 8:36
Po co ja to pisze jak widze ze co niektorzy musza sie przekonac sami :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jak niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 11:57
Człowiek nie wypłacalny oszust wszędzie ma długi pracownikom nie wypłaca pieniedzy , pełno długów nawet w hurtowniach ludzie mówią że weźmie zaliczke i juz sie nie pokazuje na budowie powinni zamknąć jego firmę i go bo jak ludzie wezma sie za niego do mu współczuje !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 20:44
Czytam Wasze posty, drodzy forowicze i nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Coś tą moją Krępnicą nie tak. A to firma leśna na wokandzie, a to jakiś AN-BUD przed wokandą. Przypomina mi się kawał o partyzantach i Niemcach walczących w lesie. W końcu przyszedł gajowy i wypędził z lasu jednych i drugich. Chyba tu też by się przydał mediator - gajowy.
A tak na poważnie. To co napiszecie w internecie może czytać caaały świat. Jeśli już, piszcie o sukcesach tej urokliwej wioseczki na skraju Borów Dolnośląskich. A jagody już w lesie są, bo grzybów chyba nie ma??? :) ;) :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 20:55
jacy ludzie taka i wioska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 23:52
Firma niby z Krepnicy ale to jakas podpucha bo wlasciciel tetgo bajzlu jest z Boleslawca to nie zadna wina miejca tylko gosciu nieodpowiedzialny delikatnie piszac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 16:38
~ napisał(a): jacy ludzie taka i wioska
To zapewne jakiś obcy, bo Krępniczanie to fajne chłopaki (wielu kawalerów). Jednak chyba gajowy będzie bardzo potrzebny, żeby zaprowadzić porządek i pogonić intruzów. A kysz! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 23:37
Mówisz o tych kawalerach stojących pod sklepem ?? Ja jednak wolę dziewczyny z Krępnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza