Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oleńka na Starówce otwarta
~~~~~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:54
Nooo....Pani M .ma abonament na obiady do konca zycia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:55
jegomosc napisał(a): Nie wiem skąd w was tyle negatywnych emocji...

Na otwarciu rzeczywiści nie zabrakło przedstawicieli miasta, powiatu i gminy wiejskiej, ale na pewno nie byli oni grupą dominującą. W 150-osobowym tłumie nie zabrakło przedstawicieli kultury, sztuki, biznesu, organizacji pozarządowych czy też po prostu przyjaciół właścicieli, w tym byłych i obecnych pracowników i kontrahentów.

A co do cen to w weekend planowana jest fajna oferta z której ja na pewno skorzystam. 25zł za obiad dla dwóch osób. To na pewno nie jest kosmiczna cena. Z całego serca polecam to miejsce, może w końcu rynek zacznie żyć!


to nie negatywne emoje krzysiu tylko rzeczywistosc.
Pewnie ze 25 zeta za obiad dla 2 to dobra cena.Ale to bedzie raz i tyle..
Potem nizej 70-80 nie zjesz we 2.
Nie ma sie co dziwic nam,szaraczkom ze bierze nas złosc widząc ,,koryto"na bankietach...ludzie mają poprostu dosc władzy która jest zawsze i wszedzie i na wszystko ją stać... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
8 marca 2013r. o 9:59
Pan Kornel jak on zdaza byc wszedzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
8 marca 2013r. o 10:00
Z tego co się orientuję standardowo obiad można będzie zjeść (poza promocją) za jakieś 14-15zł. Jasne, że i dania za 80zł się znajdą w menu, ale nie dajmy się zwariować...

Ja w każdym razie wybieram się tam w sobotę z żoną:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czytelnik niezalogowany
8 marca 2013r. o 10:01
otwarcie bylo dla wszystkich co bylo nawet w gazetach napisane! a przyszli tylko zainteresowani... i juz wszyscy zale wylewacie... ja bylem zobaczylem, milo mnie powitano i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 marca 2013r. o 10:12
...ludzie ,czy wy musicie wiecznie narzekać i użalać się nad swoim losem ,przy okazji życzyć nieszczęścia innym -tak zwyczajnie, dla zasady ? Pytanie nie wymaga odpowiedzi ,to wyżej to choroba społeczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FX niezalogowany
8 marca 2013r. o 10:27
~xxx napisał(a): Trzeba bylo sie uczyc,bylibyscie urzedasami.

Aleś walnął, jak gołąb na parapet. Żeby być urzędasem to wiadomo co trzeba mieć, a na pewno nie wykształcenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 10:33
(...) - przecież to prywatna inicjatywa - jak zarobi to jej zysk(a), jak wtopi to jej strata - czego jęczycie, z waszej płytkiej kieszonki to nie idzie...nie chcesz płacić 70 dych za obiad w Starówce idź 50 m dalej do Mlecznego - na tym polega konkurencja... co za (...) naród, wiecznie skwaszonych Pola...ków...:(

Zmoderowano 08.03.2013 godz.10:42 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.