Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oleńka na Starówce otwarta
~otto niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:01
Moze nie warto byc pieniaczem,moze warto popierac lokalny biznes,moze byloby lepiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:10
popierajmy lokalny biznes - a jakże...
tylko dajmy równe szanse wszystkim a nie wybrańcom losu.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~outsider niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:30
Wiecie co, po przeczytaniu tej sieczki, strasznie sie ciesze, ze jestem w tym miescie tylko od czasu do czasu. Wszyscy, ktorzy sie uczyli (i czegos sie nauczyli), takze sa w tym miescie tylko goscmi, a rozgoryczeni nieudacznicy wylewaja swoje gorzkie żale na lamach tego czegose i pluja jadem na lewo i prawo, odreagowujac swoje frustracje, mieszaja z blotem kazdego jak leci. Wstyd, żal, i obrzydzenie... Chcesz miec rowne szanse??? to wez sie do roboty a nie piszesz glupoty, pewnie na firmowym komputerze i wczasie pracy...
poniżej z pozdrowieniami dla rozżalonych i pokrzywdzonych przez los ;)[img=1362749361_jofefks.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:35
~outsider napisał(a): strasznie sie ciesze, ze jestem w tym miescie tylko od czasu do czasu.


W tak świetnym mieście europejskim jesteś tylko od czasu do czasu?
Wróć i pokaż nam jak żyć w tym świetnym mieście :D
Pewnie wyjechałeś bo nie mogłeś znieść tego dobrobytu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~outsider niezalogowany
8 marca 2013r. o 14:47
...wracam i zyję, i wydaję pieniadze w bolesławieckich restauracjach...wystarczylo sie uczyć, kiedy był na to czas i umieć ciężko pracować...a nie tylko biadolić i czekać aż coś dadzą... Skoro nie ma dobrej, dobrze platnej pracy na miejscu to sie jej szuka gdzie indziej. I poswieca polowe zycia na tesknote i rozląkę, a nie tylko rozdziera szaty jaki to system jest zly. Skoro jestes taki/ka dzielny/na to zadłuż się, przejdz urzedowo-biurokratyczna gehenne, zablysnij inwencja i pomyslem i otworz wlasny lokal a na otwrcie zapros wszystkich Boleslawian, oczywiscie za friko... Zeby sie na to zdobyc trzeba miec jednak jaja i sie niebać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 15:02
Czy to prawda, że czynsz został obniżony ???
Czy był przetarg na użytkowanie tego lokalu ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 15:04
Mam dla ciebie radę - zarabiaj w Bolesławcu i wydawaj tu lub gdzie indziej. Kto tu nie pracuje i nie mieszka na co dzień nie ma prawa chwalić tego dziadostwa. Takie moje zdanie.
Wypowiadać się możesz, ale nie możesz chwalić gdy na to tu nie robisz.
Równie dobrze twoje opowiadanie może być fikcją i nie chce mi się z tobą kłócić. To że może ci się udało nie znaczy że świat jest piękny.
Nikogo tu nie mierzi restauracja tylko notoryczne walenie w wuja przez urzędasów i ich propaganda sukcesu.
Pisałem o patologii urzędniczej a ty tego nie zrozumiałeś, nie miałem zamiaru szczuć właściciela restauracji.
Dlatego więc, nie uważam cię za człowieka inteligentnego i nie wierzę raczej że ci się w życiu układa. Może jesteś kombinatorem jak te nasze ancymony na stołkach i ci się to podoba. Mi się nie podoba.
ps. Wracaj do krainy szczęśliwości. Potrzebujemy tu takich przedsiębiorczych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~outsider niezalogowany
8 marca 2013r. o 15:04
I tak jak przypuszczalem. Minela 15-ta i skonczyla sie jałowa polemika poniżej jakichkolwiek poziomów. Lemingi zawineły się do swoich norek, by tam dalej użalać się nad swym marnym, szarym żywotem. Bo przecież teraz za pisanie głupot już im nikt nie zapłaci... ;O
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie