Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 11:31
~jurlest napisał(a): .... po 24 latach tzw demokracji nie wierzy się już nikomu. Ani lewicy, ani prawicy, ani autorytetom, ani narodowcom, ani patriotom, ani instytucjom. Po prostu, mam wszystkich "zbawiaczy" i "ocalaczy" gdzieś. Tam samo jak syf, który wszyscy politycy solidarnie nam zafundowali.


Ja również :)

Ruch Republikański jest ewidentnie powiązany ze światem polityki. Niejednokrotnie na łamach Bolec.info wyrażałem swoją opinię o tym świecie. Nadciąga kampania wyborcza i daje się to odczuć . Różne stronnictwa rozpoczną lada moment masowe rozdawnictwo kiełbasy wyborczej. Na tym właśnie polega polityka. Poczytajcie z resztą hit ubiegłego tygodnia program : rządu technicznego Pana Glińskiego ( jestem świeżo po lekturze- słowotok , nic więcej ). Ala zgadzam się z Kolegą Kamilem , że oddolne inicjatywy to sposób na doprowadzenie do normalności. Sądzę jednak , że żadna partia polityczna nie będzie zainteresowana likwidacją obecnego status quo , ze względu na korzyści majątkowe. Trzeba Wam wiedzieć , że partia , podobnie jak zakład szewski, powołana jest do zarabiania pieniędzy z premią w postaci władzy. W systemie wielopartyjnym odpowiedzialność się rozmywa i jak wszędzie w kapitalizmie , liczy się jedynie zysk. Być może na spotkanie warto pójść , być może Pan Wipler zna odpowiedź na pytanie , kto jest właścicielem Polskich banków ? I dlaczego system bankowy nie stymuluje rozwoju gospodarczego , a bez tego nie ma co mówić o miejscu do życia dla młodych Polaków w Polsce.

Miłej niedzieli Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
10 marca 2013r. o 17:37
No to idź i go spytaj, tylko nie wspominaj o chemtreilach, żeby cie nie wzięli za wariata. : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ahhhh ahhhh hahahaha niezalogowany
10 marca 2013r. o 17:47
ach ten mierny bolesłąwiec i fizole ograniczeni :) nic tylko :

1. ja i ja,bo ja widze mój czubek nosa, a inni się nie licza
2. ja chce więcej i będę mieć więcej niż ty bo tak chcem
3. ty masz więcej to nie lubie cie i nienawidzę
4. zadzwonię do znajomego i rodzinki oni mi załatwia lepsza posade

to jest prawdziwy bolesławiec , myslenie tego bolesławieckiego plebsu jaki został w tym miescie

czyli zdziczenie i zacofanie ......... co widać po wypowiedziach :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10528
#klaliopi nieaktywny
10 marca 2013r. o 18:36
Polska to kraj dla wybrańców i na pewno nie dla wszystkich:)

To , że tak jest - wcale nie oznacza , że tak być powinno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 19:14
~skorn napisał(a): No to idź i go spytaj, tylko nie wspominaj o chemtreilach, żeby cie nie wzięli za wariata. : )


Nie mogę Skornik :) Zapomniałeś , jestem niewolnikiem , nie mam czasu na pogaduchy ? Muszę zapierdzielć , żeby dzieci wyżywić.

Nawiasem : za krec iście merytoryczna dyskusja ( niech mnie Senti moderuje :) ) Pogratulować głąbie. Oderwij się od komputerka i popatrz w niebo , może wtedy to bielmo Ci z oczu zlezie :)


Dopisane 10.03.2013r. o godz. 19:14:

~ahhhh ahhhh hahahaha napisał(a):
czyli zdziczenie i zacofanie ......... co widać po wypowiedziach :P


Możesz do mnie mówić Dziki , kiedy byłem w Twoim ( jak mniemam ) wieku , też mnie tak nazywali ... zacofańcze :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyb niezalogowany
10 marca 2013r. o 19:40
Ty Panna, a gdyby tam ta twoja partia ruch czy jak to zwą, doszla do władzy, to ona naprawdę różniła by się od tego wszystkiego co mamy teraz? w niej są inni ludzie, nadludzie? mielibysmy w koncu to na co czekają niezadowoleni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 19:46
~zyb napisał(a): Ty Panna, a gdyby tam ta twoja partia ruch czy jak to zwą, doszla do władzy, to ona naprawdę różniła by się od tego wszystkiego co mamy teraz? w niej są inni ludzie, nadludzie? mielibysmy w koncu to na co czekają niezadowoleni?


Ja nie mam partii Zyb :) Nie miałem i nie chcę mieć :) Chcę przestać być ... niewolnikiem. Masz jakiś pomysł , aby mnie wyzwolić ? Liczę na Ciebie , wszak jesteśmy Legionem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
10 marca 2013r. o 20:23
Legion jak z Asterixa :| wystarczy jeden gal co by go rozdupcył :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.