Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 20:37
TOjsienka napisał(a): Legion jak z Asterixa :| wystarczy jeden gal co by go rozdupcył :| :D

Słuszna uwaga Aniołku :D Gdzie my znajdziemy takiego Asterixa ?

Polskę powinniście poczuć w sercu , Polska jest częścią tej Planety , Ziemia jest częścią Wszechświata , Wszechświat jest domeną Boga. Polska jest Waszym domem , dbajcie o swój dom , tak jak robią to , wszystkie Mądre i Piękne Kobiety :) Uczcie się od Nich :)

To może ja już polezę spać ? Stary już jestem i zniedołężniały :) Mogę ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 marca 2013r. o 20:46
~nauczyciel napisał(a): Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi? W Bolesławcu władza zamkneła szkołę wyrzuciła mlodych nauczycieli z pracy.

Polska to bardzo dobry kraj dla młodych, którzy robią karierę polityczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
10 marca 2013r. o 20:49
Pannazdzieckiem napisał(a): Mogę ? :)

Po chodzone? :>

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Preczzkomuną niezalogowany
10 marca 2013r. o 21:27
Za komuny to było lepiej, przynajmniej praca była. Może było wszystkiego mało, ale za to po równo. O! taka prawda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 marca 2013r. o 21:51
~Preczzkomuną napisał(a): Za komuny to było lepiej, przynajmniej praca była. Może było wszystkiego mało, ale za to po równo. O! taka prawda!


Bożesz Ty mój ! Świat do góry nogami staje , i Ty Brutusie ? :D A myślałem , że libertarianizm jest Ci idolem :) Stary i głupi już jestem , nic nie rozumiem :)

Ale dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kacper niezalogowany
10 marca 2013r. o 22:01
Mam pytanie.Kto zakłada ten klub ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
10 marca 2013r. o 22:39
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie mogę Skornik :) Zapomniałeś , jestem niewolnikiem , nie mam czasu na pogaduchy ? Muszę zapierdzielć , żeby dzieci wyżywić.

z tego co widze po twojej obecności na forum wolnego czasu ci nie brakuje : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 marca 2013r. o 22:41
~skorn napisał(a): ...


Skorn, mozesz sie zalogowac na swoje konto - tylko najpierw musisz ustawic sobie nowe haslo.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza