Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Habemus Papam!
~ niezalogowany
15 marca 2013r. o 22:09
[img=1363381797_jlnka98.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
16 marca 2013r. o 13:22
~abonentka napisał(a): Ja tam wierzę, że nie wierzę :P

Twoja wiara jest bardzo mocna, solidna i pewna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 10:52
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Franciszek-chce-zmienic-styl-papiestwa-To-moze-wstrzasnac-Watykanem,wid,15420289,wiadomosc.html?ticaid=1103eb

"W zgodnej opinii komentatorów stanowczość, z jaką papież chce zmienić styl życia i pracy za Spiżową Bramą czy wręcz formę i wizerunek papiestwa może wstrząsnąć watykańskimi strukturami i przewrócić dotychczasowy porządek; wszystko w imię prostoty i rezygnacji z przepychu. Zniknąć może wiele zwyczajów i obrzędów znanych z przeszłości, niekiedy nasyconych wręcz dworską oprawą."(cytat)

Jeszcze poczekam z ostateczną oceną ale zaczynam Go lubić! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o papiezu- Wybrali ch....ja ?! niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:27
Dyrektorka teatru o papieżu: "WYBRALI (...)!"

W środę wieczorem Kolegium Kardynałów wybrało 266. papieża. Został nim arcybiskup Buenos Aires Jorge Bergoglio, który przyjął imię Franciszek. Jego wybór był dość dużym zaskoczeniem, bo nie znajdował się w gronie faworytów.

Jeszcze tego samego dnia pojawiły się oskarżenia o współpracę Bergoglio z argentyńską juntą, która, dowodzona przez Jorge Videla, doszła do władzy w 1976 roku. Przez 6 lat rządów dochodziło do łamania praw człowieka, prześladowań przeciwników junty i masowych mordów. Według różnych szacunków zginęło wtedy od 8 do 30 tysięcy osób.

Szerokim echem odbiła się wypowiedź Ewy Wójciak, dyrektorki poznańskiego Teatru Ósmego Dnia.

No i wybrali (...), który donosił wojskowym na lewicujących księży - napisała na swoim prywatnym profilu artystka. Jej wypowiedź wywołała oburzenie, jednak Wójciak kategorycznie odmawia przeprosin:

To jest inwektywa, zgadzam się i nie mam zamiaru o tym dyskutować. Ja się nie wypieram, tego nie kryję i nie chcę się z tego wycofać. Tak myślę o tym panu i podtrzymuję swoją opinię. Nie mam poczucia, że kogoś obraziłam.
[img=1363516062_odah1ul.jpg]


Zmoderowano 17.03.2013 godz.14:11 - powód: wulgaryzmy (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2013r. o 11:37
~o papiezu- Wybrali ch....ja ?! napisał(a):


Wypowiedź powyższej osoby świadczy tylko o niej. Pluje wokół siebie, wiatr powieje i się okaże, że opluje samego siebie.

Czy jeżeli ktoś napluje na wodospad Niagara, ujmie coś z jego piękna i wielkości?!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
17 marca 2013r. o 13:49
No,nie wszystkim pasuje co mówi nowy Papa.Dzisiaj pleban z J.Pawła nawiązał do wypowiedzi Papieża : ..........".to co mam sprzedać samochód."....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
17 marca 2013r. o 15:37
Ten pleban z Jana Pawła, powiedział również, że dzisiaj w Afryce umiera dziennie z głodu dwa tysiące dzieci, gdyby kościół był biedny to dziennie umierałoby cztery tysiące.
A co do samochodu to było mniej więcej tak, że gdyby nie auto to z Tomaszowa po wczorajszej spowiedzi wracałby na piechotę, bo autobusu już nie ma, więc auto jest potrzebne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polska dla Polakow-Ksiezyc dla Ksiezy niezalogowany
17 marca 2013r. o 15:56
~gość napisał(a): Ten pleban z Jana Pawła, powiedział również, że dzisiaj w Afryce umiera dziennie z głodu dwa tysiące dzieci, gdyby kościół był biedny to dziennie umierałoby cztery tysiące.
A co do samochodu to było mniej więcej tak, że gdyby nie auto to z Tomaszowa po wczorajszej spowiedzi wracałby na piechotę, bo autobusu już nie ma, więc auto jest potrzebne.


a kuźwa rower to nie łaska ?? albo skuter?? a jesli auto to jakies Tico a nie limuzyny po 100 tys...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego