Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wypalony prezydent

~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 13:49
Nie wypalony,a wynudzony,wyleniały,przewidywalny,powtarzalny,.....factory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niepaląca niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 14:35
O ile mi wiadomo Pan Prezydent nie pali.A na pytania byle kogo nie musi odpowiadać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 15:19
Wypalony/niewypalony .On żyje z podatkowiczów.Łaski nie robi,wybory prostują kręgosłup,jeżeli się go ma rzecz jasna. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były mieszkaniec niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 15:41
Nie znam tego Pana i trudno mi ocenić jego osobowość. Ale trzeba przyznać miasta wstydzić sie nie trzeba. Z jego wyglądu można byc dumnym. A jak chce zobaczyć ktoś róznicę to zapraszam do Żagania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fazi niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 16:54
Były mieszkańcu, wszystko na kredyt. Porównaj zadłużenie Żagania i Bolesławca oraz wysokość podatków miejscowych i opłat. Wtedy podziwiaj :) Na krechę, każdy potrafi budować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 17:05
Ja pierdziu trzeba iść do okulisty znów przeczytałam źle temat na pasku i zaczęłam się zastanawiać co za prezent jest taki wypalony,skarpetki czy kapcie?Wlazłam a tu lipa nie o to chodzi :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2013r. o 17:38
Wszystko toczy się jeszcze z rozpędem z lat ubieglych..rewitalizacja.Co dalej? Program się skończył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8653
#jeden nieaktywny
13 grudnia 2013r. o 21:09
Im starszy jestem,tym bardziej doceniam postawę i działania prezydenta naszego zacnego miasteczka. Dawniej byłem na nie, teraz coraz bardziej na TAK. Nie wiem co trzeba by robić, jak funkcjonować, aby w oczach krytyków nie być postrzeganym jako "wypalony".
Uważam, że p. P.R. dobrze sprawuje funkcję i dba o interes mieszkańców miasta.
Nie chce mi się uzasadniać i tłumaczyć dlaczego tak myślę, bo krytycy i tak mają "swojszą prawdę". A wypociny pisane dla pisania i przekomarzania się z kimkolwiek o "prawdę mojszą i twojszą" są dla mnie bez sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza