Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Tusz do drukarki.

~Marco niezalogowany
9 listopada 2015r. o 15:46
Jak ktoś nie lubi kupować na All to fajny jest też sklep Arsa.pl Mają duży wybór i dobre ceny, kupuję u nich już od wielu lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 16:53
Goń się spamerze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2067
kuc1960
9 listopada 2015r. o 19:44
~sekocen napisał(a): http://www.123drukuj.pl

jesteś bezdomny?????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2015r. o 23:02
http://dodruku.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
10 listopada 2015r. o 1:34
~ napisał(a): Gdzie w Bolesławcu kupię dziś tusz do drukarki?


Spory wybór tuszy - zamienników ma Fast Service na Bielskiej (www.papierniczy.net.pl) jak kto woli. Dobre ceny mają! Kupuję od kilku lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
10 listopada 2015r. o 8:37
witam , na ul. Prusa , był punkt napełniania pojemników , czy jest taki tez w bolesławcu , pilne 1 Dzieki za info które z pewnoscią przyda sie równiez innym . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
10 listopada 2015r. o 10:18
Też miałam ciągły problem z tuszem. Dodatkowo wybierałem takie drukarki, do których tusze były czasem dość drogie. U mnie był też problem z zasychajacymi tuszem, ponieważ miałam przerwy w drukowaniu, a nie zawsze pamiętaliśmy o tym, żeby raz na jakiś czas coś wydrukować. W końcu kupiłam laserową i mam święty spokój. Co prawda drukuje tylko na czarno, bo nie potrzebuje kolorowej, ale zakup tonera na Allegro to koszt około 30 zł z przesyłką. Polecam i Wam się zastanowić, czy to nie tańsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cejla niezalogowany
12 października 2016r. o 12:24
Zamienniki są fajne, moja drukarka bardzo dobrze drukuje na active jetach, w zasadzie to nawet różnicy pomiędzy oryginałem nie widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.