Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~ niezalogowany
10 października 2013r. o 23:00
Przystąp już dziś!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2013r. o 23:29
~Obywatelska Rada Miasta napisał(a): Jesteś apolityczny .Neutralny światopoglądowo ? Chcesz aby w Bolesławcu żyło się lepiej ? Przystąp do Obywatelskiej Rady Miasta.
Rada dla mieszkańców jako organ kontrolny władzy samorządowej.


Gdyby do tego zachęcał ktoś wiarygodny to może ale tego "pana..." za dobrze znamy żeby sie nabrać na tanie, populistyczne chwyty.
Nawiasem mówiąc ten "pan..." na wszystkich forach pokrzykuje na "anonimów" a sam tu kryje się pod anonimem jakiejś "rady". Żenada, dorośnij wreszcie człowieku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 października 2013r. o 23:33
~Obywatelska Rada Miasta napisał(a): Jesteś apolityczny .Neutralny światopoglądowo ? Chcesz aby w Bolesławcu żyło się lepiej ? Przystąp do Obywatelskiej Rady Miasta.
Rada dla mieszkańców jako organ kontrolny władzy samorządowej.


Tak , jestem apolityczny , Panie Przemysławie. Neutralny , ale światopoglądowo ... tępię (...) gdziekolwiek je znajduję.

ORM ... Otumanienie Radosnym Marzeniem o władzy , nad czymkolwiek , niechby chociaż pies.

Falstart Przemo :) Dobranoc :)

Zmoderowano 11.10.2013 godz.7:54 - powód: wulgaryzm (moderator)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 kwietnia 2017r. o 15:36
Tu lokalna władza pozwoliła sobie wykorzystać okazje i uszczypnąć mnie ile się da.
Czas pokaże kto tu był tzw .Burakiem.[img=1415824081_lom4rkk.jpg]



Dopisane 18.04.2017r. o godz. 15:36:

Polityka Bolesławieckiego ratusza przez małe " p "

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=8826

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no masz ci niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 15:40
samo życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 kwietnia 2017r. o 17:36
fajnie że temat wrócił
poświęciłem sporo czasu by poczytać i co stwierdziłem min. to fakt niesamowitego wręcz ''pocięcia'' postów
sporo z nich po prostu usunięto przez co niektóre wypowiedzi całkowicie straciły sens ...

pamiętam jednak co wtedy pisałem i jaki koniec wieszczyłem RP :)pamiętam też jakie ''psy'' na mnie wieszano i kto to robił jako że w tym czasie ''pracowałem dla Niemca '':)
fajnie że część postów jednak się zachowała co dla niektórych może być nie ''na rękę'' :D
kilka lat za nami a moje poglądy nadal te same czyli wychodzi że nie tylko ''na zachodzie bez zmian''
ale pewne forumowe zmiany zaszły aż za daleko -np. odeszła virgo którą swego czasu chwalił ''alter ego'' (tak,tak ...był taki co jakiś forumowicz zauważył a dzisiaj są tacy:) którzy takiego nicka nie pamiętają :D )
ile to lat minęło? cztery?
był to czas przemian :D kto ma cierpliwość i chęci do dokonania pewnych ocen może się czegoś może nie nauczyć ale zwyczajnie dostrzec ...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bochaterowi niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 20:07
falco napisał(a): fajnie że temat wrócił
poświęciłem sporo czasu by poczytać i co stwierdziłem min. to fakt niesamowitego wręcz ''pocięcia'' postów
sporo z nich po prostu usunięto przez co niektóre wypowiedzi całkowicie straciły sens ...

pamiętam jednak co wtedy pisałem i jaki koniec wieszczyłem RP :)pamiętam też jakie ''psy'' na mnie wieszano i kto to robił jako że w tym czasie ''pracowałem dla Niemca '':)
fajnie że część postów jednak się zachowała co dla niektórych może być nie ''na rękę'' :D
kilka lat za nami a moje poglądy nadal te same czyli wychodzi że nie tylko ''na zachodzie bez zmian''
ale pewne forumowe zmiany zaszły aż za daleko -np. odeszła virgo którą swego czasu chwalił ''alter ego'' (tak,tak ...był taki co jakiś forumowicz zauważył a dzisiaj są tacy:) którzy takiego nicka nie pamiętają :D )
ile to lat minęło? cztery?
był to czas przemian :D kto ma cierpliwość i chęci do dokonania pewnych ocen może się czegoś może nie nauczyć ale zwyczajnie dostrzec ...hahaha


Wycinanie i manewrowanie w tekstach stało się czyjąś specjalizacją,Kto jest zota rączka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
18 kwietnia 2017r. o 22:47
PanM - specjalista od odgrzewanie starych kotletów :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.