Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzliwi policjanci
~Ramaj niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 15:58
~Gieniu napisał(a):
~Ramaj napisał(a): ...Wczoraj ok.18.00 radiowóz schowany w głębi wjazdu do Primjawora ,a na pobocze wyskakujący policjant z suszarą - nadjężdżąjacy widzą go w ostatniej chwili.Ale,to pewnie dla naszego bezpieczeństwa,może też podziękować ?

No to podziękuj :] i pogratuluj również kierującym (i sobie), że nie potrafią przestrzegać przepisów i ograniczenia prędkości w tym miejscu. Dobrze, że dostałeś ostrzeżenie od kierowcy jadącego z naprzeciwka, że "stoją" bo byś się władował i dopiero użalał, że mandat wlepili. Lecz się z tych kompleksów, jeszcze może nie jest za późno :P


Widzisz chłopie,właśnie dlatego ,że przestrzegam przepisów na mnie nie zarobili.A kompleksy jak powiadasz mam gdy widzę jak urządza sie na mnie polowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stary niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 16:03
taczka pewnie z surminu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gwidon niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 16:47
~Ramaj napisał(a):
Widzisz chłopie,właśnie dlatego ,że przestrzegam przepisów na mnie nie zarobili.A kompleksy jak powiadasz mam gdy widzę jak urządza sie na mnie polowania.

Jeżeli jesteś taki prawy to nie powinien Cię drażnić widok policjanta z suszarką, a jednak Cię drażni :] Co do zarabiania na Tobie to mylisz pojęcia, chyba nie do końca znasz politykę zarabiania w tej materii :] A co do polowań na Ciebie :> skoro przestrzegasz przepisów :> kręcicie chłopie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 16:55
lecąc twoim tokiem rozumowania - zakładając ze jestes dobrym pracownikiem -nie (...) cie stojący nad toba strażnik z batem w ręku?! No przecież jestes dobrym pracownikiem wiec...niech sobie stoi ! Tak?

Zmoderowano 21.04.2013 godz.17:44 – powód : zbędne cytowanie oraz wulgaryzm (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 17:01
~ napisał(a): ...nie (...) cie stojący nad toba strażnik z batem w ręku?! No przecież jestes dobrym pracownikiem wiec...niech sobie stoi ! Tak?

Lecąc Twoim tokiem to nie jesteś mistrzem świata i taki bat jest potrzebny jak nie dla ciebie to dla osób, które Tobie mogą zagrozić. Jeśli jesteś pozytywną jednostką, nie rozrabiającą to nie powinno Cię to denerwować. Brak takiego bata = rozpierducha ogólna :/ Lecąc takim myśleniem dalej zadaj sobie pytanie po co Ci szef, radny, prezydent :*

Zmoderowano 21.04.2013 godz.17:46 – powód : korekta cytowanego posta(moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 17:10
akurat kontrola predkosci mi nie przeszkadza-skoro mam taką ochote na złamanie limitu-zapłace mandat i po sprawie. trzeba sie z tym liczyc. Ale pisanie artykułów o zwrocie taczki panu Bednarzowi to jakiś absurd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gwidon niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 17:19
~ napisał(a): ... pisanie artykułów o zwrocie taczki panu Bednarzowi to jakiś absurd...

Widzisz, taka różnica jest, że Pan miał ochotę podziękować komuś publicznie i to zrobił. Ja w tym nic złego nie widzę. Pokazał pozytywną postawę funkcjonariuszy. Może jak dorośniesz to zrozumiesz, że ważne są w życiu również takie wartości. Trzymaj się i nie daj złapać na radar :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 17:42
oj Gwidonku....jesli twoja skala wartosci jest równa skali złosliwosci...to ja wole nie dorastać...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.