Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzliwi policjanci
4106
#igrek nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 13:34
agaser napisał(a): (...)uczciwość,uczynność,serdeczność etc.Czy to już naprawdę tak skrajnie ginące zachowania?

Tak, te zachowania są niestety coraz mniej spotykane. Dlaczego nie nagłaśniać, niech ludzie czytają, że są porządni ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 14:24
Nielicha historia!

Dobrze, że taczce nic się nie stało. A różnie mogło być, czasy niebezpieczne..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 14:24
Ta taczka to dorobek tego emeryta?Ten portal to dopiero wazelina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak trzymać niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 19:02
Jest to bardzo miły , sympatyczny gest ze strony mieszkańca miasta . Godny naśladowania. Wydawałoby się ,że ot , taka zwykła sprawa.Ale nie zbagatelizowali tej sprawy policjanci. Odnaleźli , oddali , pomogli. Gratulacje Panowie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 19:09
~Tak trzymać napisał(a): Jest to bardzo miły , sympatyczny gest ze strony mieszkańca miasta . Godny naśladowania. Wydawałoby się ,że ot , taka zwykła sprawa.Ale nie zbagatelizowali tej sprawy policjanci. Odnaleźli , oddali , pomogli. Gratulacje Panowie !


Też tak uważam. Brawo panowie, brawo panie Bednarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 19:40
Kradzież taczki to mała szkodliwość czynu(mniej niż 250)tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 19:48
kiedy przechodziłem na migającym zielonym świetle i policjanci wlepili mi mandat.

Życzliwi funkcjonariusze prawa powiedzieli mi że jak mi się nie podoba to mogą mi "mrugnąć"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8936
#lj nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 19:55
agaser napisał(a): mnie zastanawia co innego-w jakim my świecie żyjemy,że nagłasniać trzeba uczciwość,uczynność,serdeczność etc.Czy to już naprawdę tak skrajnie ginące zachowania?


a czy jesteś zdania, żę powinni pisać tylko o wojnach, kradzieżach, pobiciach i wzrostach podatków? Od czasu do czasu pozytywna wiadomość nie zaszkodzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza