Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

dobry protetyk

~Elka niezalogowany
5 maja 2013r. o 21:30
proszę o podanie dobrego protetyka w Bolesławcu. Muszę sobie wymienić koronkę z przodu, bo jak mi kiedyś jeden zrobił to nie mogę się uśmiechać. jaki to będzie koszt? dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 12:24
Na Sierpnia 80 podobno jest najlepszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3068
#oolo nieaktywny
6 maja 2013r. o 16:05
a ja polecam Dentiks tam za strażą pożarną ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 16:26
~Elka napisał(a): proszę o podanie dobrego protetyka w Bolesławcu. Muszę sobie wymienić koronkę z przodu, bo jak mi kiedyś jeden zrobił to nie mogę się uśmiechać. jaki to będzie koszt? dziękuję.
>

PODAJ KONTAKT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3068
#oolo nieaktywny
6 maja 2013r. o 17:04
~ napisał(a):
~Elka napisał(a): proszę o podanie dobrego protetyka w Bolesławcu. Muszę sobie wymienić koronkę z przodu, bo jak mi kiedyś jeden zrobił to nie mogę się uśmiechać. jaki to będzie koszt? dziękuję.
>

PODAJ KONTAKT



to jest ten kontakt do Dentiks 75 613 81 83 !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 maja 2013r. o 17:16
koronki robi dentysta a nie protetyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elka niezalogowany
7 maja 2013r. o 10:06
~Elka napisał(a): proszę o podanie dobrego protetyka w Bolesławcu. Muszę sobie wymienić koronkę z przodu, bo jak mi kiedyś jeden zrobił to nie mogę się uśmiechać. jaki to będzie koszt? dziękuję.


dziękuję za informacje. proszę o więcej kontaktów i jakieś opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 stycznia 2017r. o 10:09
Katarzyna łomańska ! Bardzo dobry
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza