Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Masaże-gdzie?

~elwirka niezalogowany
7 maja 2013r. o 13:46
Witam, kogo możecie polecić? interesują mnie rozluźniające i zdrowotne masaże pleców. Gdzie warto się wybrać oraz jakie ceny....podpowiedzcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fizjoterapeuta niezalogowany
7 maja 2013r. o 21:55
Ja mogę polecić siebie :P i od razu mówię, że nie jestem jakimś erotomanem tylko fizjoterapeutą i mam na to papiery ;) a cena u mnie to 20zł za 20 minut u pacjenta w domu (mowa tutaj o Bolesławcu).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tedii niezalogowany
7 maja 2013r. o 22:27
polecam w osiecznicy lub boleslawcu na komuny paryskiej tel 509828262
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
7 maja 2013r. o 23:09
~tedii napisał(a): polecam w osiecznicy lub boleslawcu na komuny paryskiej tel 509828262

mgr Marek Rudziński, fizjoterapeuta i masażysta

w Osiecznicy - ul. Zacisze 1
w Bolesławcu - ul. Komuny Paryskiej 30/1 (w Studiu A2)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~domina niezalogowany
8 maja 2013r. o 8:06
w 100% polecam kamilę (782 032 844). wykwalifikowana mgr fizjo, dokładnie czuje co i gdzie TRZEBA masowac, dodatkowo przed masażem stosuje elementy z jakiejś terapii... można się z nią umówic z dojazdem do domu lub podobno w spa w Bolesławcu na Sadowej. robiłam masaz bańkami chińskimi i klasyczny, wszystkie w seriach- polecam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~domina niezalogowany
8 maja 2013r. o 8:09
aaaa, cenowo wychodzi ok 40 zł za 60 min:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elwirka niezalogowany
8 maja 2013r. o 11:51
Super, dziękuje bardzo za namiary:)pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mili niezalogowany
8 maja 2013r. o 14:14
byłam, na prawdę polecam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza