Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Masaże-gdzie?

~Dominik niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 12:03
1OO% ZREHABILITOWANIA
100% ZADOWOLENIA
1OO% ZAUFANIA

Osobiście polecam gabinet fizjoterapii FIZJONIK na ulicy ŁOKIETKA 10A!
Pani magister Ostrowska ma fantastyczne podejście do pacjenta, przeprowadziła wywiad dotyczący stanu mojego kręgosłupa oraz przeanalizowała każdy szczegół dotyczący moich długotrwałych dolegliwości bólowych. Dowiedziałem się więcej niż dotychczas od wszystkich lekarzy ortopedów u których byłem! Dzięki całościowemu podejściu do problemu, jaki miałem z kręgosłupem, dobrała zestaw zabiegów, który postawił mnie dosłownie na nogi:) W gabinecie Fizjonik przeszedłem serie zabiegów i teraz wiem, że wiele zależy od podejścia do pacjenta oraz WIEDZY!!!! Po wielu miesiącach bólu dzięki Pani Aleksandrze mogę wkońcu z uśmiechm pomyśleć o wakacjach i zapomnieć o lekach przeciwbólowych. Mam duże Zaufanie do tej Pani i bardzo się cieszę ze wkońcu znalazłem w Bolesławcu specjalistę, który NAPRAWDE LECZY LUDZI I STARA SIĘ UWOLNIĆ OD NIEZNOŚNEGO BÓLU!!!
Ps
W Naszym mieście jest wiele ofert dotyczących masażu, rehabilitacjii przeanalizowałem większość i naprawde szczerze polecam FIJONIK!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyna niezalogowany
13 czerwca 2014r. o 13:45
Patrycja ul. Łakowa 698826823
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 czerwca 2014r. o 0:51
~aida napisał(a): Pani z łokietka to profesjonalistka wiem jestem po kilku wizytach i zabiegach Ona zajmuje się nie tylko masażem ale i zabiegami rehabilitacyjnymi . To co jest złego w nas to niewiedza wolimy skorzystać z usług ''szamana , kręglarza,białej magii ' a nie profesjonalisty który zna anatomię i kształcił się wiele lat w danej dziedzinie,smutne ale prawdziwe


Rozumiem,że twój kręgosłup jest inny i składa się z,, kręgli''dlatego potrzebujesz kręglarza nie czarnej ale białej magii. Tylko nie pomyl magii z maggą chociaż tą ostatnią możesz natrzeć kręgosłup jak cię będzie bolał kręgiel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAMILA niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 2:03
POLECAM NOWY SALON VISAGE MIŁA ATMOSFERA PROFESJONALNA OBSŁUGA A MASAŻ REWELACJAPOLECAM !!!
POLECAM MEZOTERAPIĘ I RF RÓWNIEŻ W TYM SALONIE.UL. ZGORZELECKA 33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 2:05
U pani Doroty na Starzyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 8:22
A jest w Bolesławcu masażystka, która oferuje full, łącznie z masażem erotycznym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 8:31
~ napisał(a): A jest w Bolesławcu masażystka, która oferuje full, łącznie z masażem erotycznym ?

tylko pan Zenon :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 lipca 2017r. o 20:55
Erotyczny to chyba Legnica lub Jelenia najbliżej czyli tam gdzie są studentki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza