Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Profesjonalne dziennikarstwo?
~Malkon niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:27
Lokalne bagienko. Mnie nie interesuje kto z jakiego środowiska się wywodzi. Mi wystarcza co iks osoba sobą reprezentuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:37
~Malkon napisał(a): Lokalne bagienko. Mnie nie interesuje kto z jakiego środowiska się wywodzi. Mi wystarcza co iks osoba sobą reprezentuje.


A masz na ten temat jakąś wiedzę? Czy dopiero chcesz się czegoś dowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikita niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:59
Wypowiedz z artykułu http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=8940

~obserwator napisał(a): Na 9 zamieszczonych zdjęć, osiem przedstawia lokalnych dygnitarzy a jedno - mały fragment owego pomnika II Armii WP, której to pamięć tam czczono. Ciekawa Proporcja.

Niektórzy lokalni działacze płacą za publikacje na bolcu, zwykli ludzie nie placą wiec nie trzeba ich fotografować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Nikity niezalogowany
8 maja 2013r. o 22:06
Nic więcej nie potrafisz na[pisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bernard niezalogowany
8 maja 2013r. o 23:11
lj napisał(a): To jest tak, że przyganiał kocioł garnkowi, w końcu dobry moment by posmarować konkurecji.

Chciałbym wspomnieć, że bolec.info te same praktyki stosuje (można wspomnieć promocje Stomadentu a nie wspominając o innych, ważniejszych podmiotach tego typu w naszym mieście czy promocji II LO i jak dobrze pamietam to ZSM) więc nie wiem po co taki szum...


Artykuły o ofercie Stomadentu były oznaczanie jako sponsorowane!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emma niezalogowany
9 maja 2013r. o 5:56
Gdzie dwóch się bije, trzeci tabloid może skorzystać;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 7:25
myślę że jeżeli gmina czy starostwo,partia,polityk itp. chce opublikować jakąś informacje na temat swoich dokonań płatnie ,czy bezpłatnie to powinni mieć całkiem osobną zakładkę i tam publikować swoje dokonania.jeżeli jest coś ważnego to dziennikarz danego portalu informuje o tym np na stronie głównej i kieruje na podana wyżej zakładkę.no i oczewiście jest jesze temat tego naszego lokalnego dziennikarstwa,.....jeżeli można nazwać to dziennikarstwem profesjonalnym,a raczej nie,skoro ciągle wycinają,blokują niewygodne im posty.zwłaszcza na portalu obrazajacym czytelnikĂłw swoich i Bolec.Info ...tam to już jest normalnie radykalne żródło jedynej najsłuszniejszej lini poglądowej ojca dyrektora naczelnego.rozumiem jeżeli jest to stona jakiejś partii ,to jest już bardziej zrozumiałe że nie dadzą sobie kupczyć we własne gniazdo ,ale strona lokalna szczycząca się czymś niby wyważonym we wszystkim stawia się od razu w nienajlepszym świetle u chcących coś napisać krytycznie,a jeżeli redaktor nie toleruje myślących inaczej niż on to już się gubi z powołaniem dziennikarza portalu lokalnego dla wszystkich od reklamiarza danej opcji politycznej,nie szanującej innego zdania ludzi chcących tam coś opisać w innym świetle niż jego wyważone,raczej mocno wysmażone zdanie........bo co to znaczy że moja treść musi być prześwietlona przez administratora(kiedyś to się nazywałomoderacja)....przekleństw szuka ,czy czego?...i niestety na bolec info też już zaczeło się to pojawiać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 7:29
ale mi pozmienialiście wyrazy w tekście...przecież nie użyłem zni jednego wulgarnego słowa....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.