Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Napad na kolekturę Lotto
~L.R niezalogowany
11 maja 2013r. o 11:02
Ludzie tutaj piszący to jakieś de..ile. Jak można naginać się z pobicia Bogu ducha winnej kobiety. Ten tekst z 9 bańskami do wygrania... mega infantylny żarcik napisany pewnie przez jakiegoś bałwna. Może gdyby taki żartowniś sam dostał ciężkim narzędziem w potylicę to zajarzyłby, że nie ładnie śmiać się z ludzkich tragedii.

Druga sprawa.
Człowiek w miejscu tak bliskim policji, otoczonym przez blokowiska i zamieszkującyh w nim ludzi dokonuje udanego napadu. Trochę to dziwne. Mam nadzieję, że złapią drania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomi niezalogowany
11 maja 2013r. o 11:11
Gratuluje! to jest akcja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
11 maja 2013r. o 12:26
~L.R napisał(a): Ludzie tutaj piszący to jakieś de..ile. Jak można naginać się z pobicia Bogu ducha winnej kobiety. Ten tekst z 9 bańskami do wygrania... mega infantylny żarcik napisany pewnie przez jakiegoś bałwna. Może gdyby taki żartowniś sam dostał ciężkim narzędziem w potylicę to zajarzyłby, że nie ładnie śmiać się z ludzkich tragedii.

Druga sprawa.
Człowiek w miejscu tak bliskim policji, otoczonym przez blokowiska i zamieszkującyh w nim ludzi dokonuje udanego napadu. Trochę to dziwne. Mam nadzieję, że złapią drania.


Niekt sie tu nie nabija z babki . Tekst o 9 bankach i ze jest juz czynne napisał autor posta i stad niektóre wypowiedzi kpiące z tego zdania. Niestety nie mogłeś tego zauważyć bo dzieki nam ,którzy wykpili takie pismactwo - treśc została zmieniona. Wypowiedzi jednak pozostały i rzeczywiscie wygląda to teraz bez sensu.... :>

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2013r. o 8:51
I teraz się trzeba zastanawiać co takiemu d....i wpadnie do głowy następnym razem.
Proponuję , aby bolec się dowiedział , co policja na to jeżeli ja zostanę napadnięta przez tego "zakapturowanego" i zanim on mnie powali przyłożę mu tępym narzędziem, które na wszelki wypadek będę trzymałam pod ladą ?

Czy działam z premedytacją biorąc dzisiaj do pracy tępe narzędzie do obrony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
12 maja 2013r. o 9:18
rafix0016 napisał(a): (...) Niestety nie mogłeś tego zauważyć bo dzieki nam ,którzy wykpili takie pismactwo - treśc została zmieniona. Wypowiedzi jednak pozostały i rzeczywiscie wygląda to teraz bez sensu.... :>

"Dzięki wam"? Dzięki wam inni piszący wychodzą na idiotów!
Myśleć nie moderować. Czegoś się boicie, że tak mocno ingerujecie w myślenie innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
12 maja 2013r. o 9:22
Ciekawe czy już go złapali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2013r. o 10:22
polak napisał(a): Ciekawe czy już go złapali?


chyba se zarty stroisz. teraz on pewnie w kościele się modli bo to na 100 % katolik jest . a kto z resztą ma go łapać u nas sie łapie kierowców tylko bo z nich można jakas kasa zedrzeć a złodzieje i bandyci mogą spać spokojnie zreszta jak straz miejska z policją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zyga niezalogowany
12 maja 2013r. o 10:32
~ napisał(a):
polak napisał(a): Ciekawe czy już go złapali?


chyba se zarty stroisz.... u nas sie łapie kierowców tylko bo z nich można jakas kasa zedrzeć a złodzieje i bandyci mogą spać spokojnie zreszta jak straz miejska z policją

A Ty znajdź w końcu sobie jakąś pracę a nie siedzisz na tym kuroniu i narzekasz :] Mam już dosyć utrzymywania takich jak Ty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.