Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent na dnie!
~Tutejszy niezalogowany
13 maja 2013r. o 20:37
Robią w mieście ŹLE nie robili by też ŹLE, a może to chodzi o to że to nie WY na jego miejscu nie jesteście ??, z jednym się zgodzę i tak z tego nie będą ludzie korzystać zbytnio, bo gdzie indziej to maja lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
13 maja 2013r. o 20:54
jeden basen przynosi straty to sobie drugi przerobią na spa ... to już od dawna się mówi na to Spa Romana wiec nazwa już jest:))))))))))))))) masakra jak w tym miescie wywala się kase w błoto kolejny gwóźdź do trumny ............ to miasto już jest na dnie ........ trzeba stad wiac i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 21:18
Przemyslaw napisał(a): Co następne ? Może samorządowe toalety publiczne ?
Trochę to dziwne .Pan Prezydent uważający się za prawicowca zmierza prostą drogą do socjalizmu.Już jest największym pracodawcom w Bolesławcu .Niebawem nasze miasto z hasłami " rozwój " na sztandarach powróci do minionej epoki.
Nie chcę myśleć jak będzie wyglądał koniec .
Gdyby nie fakt że to bardzo przykre I KOSZTOWNE DLA PO PIERWSZE MIESZKAŃCÓW można by rzec
" OCH JAKA PIĘKNA KATASTROFA "

Przemuś bzdety wypisujesz nie stać cię na konstruktywne myslenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
13 maja 2013r. o 21:20
przeciez samorzadowe toalety od dawna sa na miescie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
13 maja 2013r. o 21:25
~ napisał(a): Przemuś bzdety wypisujesz nie stać cię na konstruktywne myslenie
>

Z całym szacunkiem Panie " Nikt " ja uważam że myślę i wyrażam się bardzo konstruktywnie.
Proszę wskazać dowody na swoją tezę.Dowody a nie jak zwykle jakieś tam ble .

Zmoderowano 13.05.2013 godz.21:26 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~virgo niezalogowany
13 maja 2013r. o 21:42
Przemyslaw napisał(a): Proszę mi nie mieć za złe , ale ciśnie się taka myśl aby całe prezydium / oprócz iglaków / pozostało w basenie.Na wodę zrzucą się po pierwsze mieszkańcy gratis.



Przemysławie , w tym basenie nie ma wody , o zatonięciu zatem nie ma mowy. To po pierwsze.
Po drugie - skąd pewność ,że rzucą się mieszkańcy miasta ?? Dlaczego wypowiadasz się w ich (mieszkańców) imieniu ? Kogo reprezentujesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 23:48
Przemyslaw napisał(a): Z całym szacunkiem Panie " Nikt " ja uważam że myślę i wyrażam się bardzo konstruktywnie.
Proszę wskazać dowody na swoją tezę.Dowody a nie jak zwykle jakieś tam ble

Przemuś twoje wlasne bzdety to najlepsze dowody

Zmoderowano 14.05.2013 godz.7:57 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 maja 2013r. o 23:55
~virgo napisał(a): Przemysławie , w tym basenie nie ma wody , o zatonięciu zatem nie ma mowy.


Jak na to wpadłeś że basen jest bez wody ?

Zmoderowano 14.05.2013 godz.7:58 - powód: korekta cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza