Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent na dnie!
~Bolecnauta niezalogowany
14 maja 2013r. o 3:35
Przemysław ma stu procentową rację, władza buduje partię dyrektorów, bo chce wygrywać wybory. O nic innego tu nie chodzi. SPA to jest przykrywka, robią to tylko i wyłącznie dla siebie i swoich znajomych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
391
kacfrojd
14 maja 2013r. o 7:29
Jaki zatem jest wasz pomysł na zabytkowy basen? Wykażcie się „konstruktywnym myśleniem” zamiast obrażać się nawzajem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 maja 2013r. o 7:41
Przemyslaw napisał(a): Proszę mi nie mieć za złe , ale ciśnie się taka myśl aby całe prezydium / oprócz iglaków / pozostało w basenie.Na wodę zrzucą się po pierwsze mieszkańcy gratis.


PanM samozwaniec? jakim prawem wypowiada się w imieniu mieszkańców? Sam Pan się zrzucaj "gratis"! ale, jak PanaM nie stać na lokal? I gdzie ta PanaM merytoryczna dyskusja? Poległ PanM na polu nie-chwały :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
14 maja 2013r. o 7:50
Alter, ale Przemyslaw nigdzie nie napisal, ze wypowiada sie w imieniu mieszkancow.

Napisal tylko, ze na SPA zloza sie mieszkancy, co akurat jest prawda, bo to inwestycja samorzadowa, czyli z PODATKOW.


Dopisane 14.05.2013r. o godz. 07:50:

kacfrojd napisał(a): Jaki zatem jest wasz pomysł na zabytkowy basen? Wykażcie się „konstruktywnym myśleniem” zamiast obrażać się nawzajem.


Sposob jest bardzo prosty - jesli SPA to prywatne, za prywatne pieniadze, a nie pieniadze mieszkancow.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 maja 2013r. o 7:53
emem napisał(a): Alter, ale Przemyslaw nigdzie nie napisal, ze wypowiada sie w imieniu mieszkancow.


Ależ tak :) przeczytaj jeszcze raz z uwagą tę wypowiedź!

Przemyslaw napisał(a): Proszę mi nie mieć za złe , ale ciśnie się taka myśl aby całe prezydium / oprócz iglaków / pozostało w basenie.Na wodę zrzucą się po pierwsze mieszkańcy gratis.


Pomijam fakt ,że ta wypowiedź jest złośliwa. PanM odreagowuje temat "lokalu"? a to już bardzo niskie pobudki :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
14 maja 2013r. o 8:03
alter napisał(a):
emem napisał(a): Alter, ale Przemyslaw nigdzie nie napisal, ze wypowiada sie w imieniu mieszkancow.


Ależ tak :) przeczytaj jeszcze raz z uwagą tę wypowiedź!

Przemyslaw napisał(a): Proszę mi nie mieć za złe , ale ciśnie się taka myśl aby całe prezydium / oprócz iglaków / pozostało w basenie.Na wodę zrzucą się po pierwsze mieszkańcy gratis.


Pomijam fakt ,że ta wypowiedź jest złośliwa. PanM odreagowuje temat "lokalu"? a to już bardzo niskie pobudki :)


Ja nie chcę być "adwokatem diabła", ale to zdanie byłoby prawdziwe nawet, gdyby na wodę zrzuciło się dwóch mieszkańców, nie muszą tego robić wszyscy:)

Chciałem też dodać, że komentujecie tekst umieszczony w dziale BolecHumor - więc proponuję nieco luzu, dystansu i... luźniejszą gumkę w majtkach. Jeszcze dziś opublikujemy tekst o miejskich planach na ten obiekt, które w mojej opinii naprawdę nie są złe. Ba! Są całkiem niegłupie.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 maja 2013r. o 8:08
jegomosc napisał(a):
Ja nie chcę być "adwokatem diabła", ale to zdanie byłoby prawdziwe nawet, gdyby na wodę zrzuciło się dwóch mieszkańców, nie muszą tego robić wszyscy:)


Ja też napisałem, że PanM wypowiada się w imieniu mieszkańców?! więc też może być dwóch. Status quo zostało zachowane :)

Jegomość zauważyłem, że często używasz tej "gumki w majtkach" jako argumentu. Wymyśl coś nowego :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~che che oj niezalogowany
14 maja 2013r. o 8:34
mam nadzieje ze ten tytuł jest proroczy,brakuje mi tam paru urzędasów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo